Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 26.05.2023 11:40

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kapif

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie otrzymali nagrodę na gali Telekamery 2023. Jednak aktorka pojawiła się bez swojego partnera i nagrodę odebrała sama. Wytłumaczyła, dlaczego prezenter “Pytania na śniadanie” nie przyszedł na wręczenie statuetek.

Telekamery 2023: Kasia Cichopek bez Macieja Kurzajewskiego

Telekamery to jedna z ważniejszych imprez dla gwiazd polskiej telewizji, gdyż nagradza się najważniejsze w danym roku osoby i wydarzenia telewizyjne. Na gali pojawia się zatem wiele aktorek i aktorów, których widzowie podziwiają na co dzień w znanych i lubianych polskich serialach. 

Podczas uroczystej gali ogłoszono tegorocznych zwycięzców. Jedną z gwiazd imprezy była Katarzyna Cichopek. Prowadząca “Pytania na śniadanie” i jej partner Maciej Kurzajewski otrzymali nagrodę w kategorii "Prowadzący/gospodarz show". Maciej Kurzajewski jednak nie pojawił się na wręczeniu nagród i aktorka musiała odebrać statuetkę sama. Co się takiego stało, że ukochany Kasi Cichopek nie dotarł na imprezę? Aktorka wszystko wyjaśniła ze sceny.

Zaskakujące zakończenie "Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk w ostatniej chwili wydał oświadczenie

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek wyjaśnia, dlaczego jej partner nie dotarł na galę

Widok samotnej Katarzyny Cichopek bardzo zaniepokoił niektórych uczestników wydarzenia. Nieobecność Macieja Kurzajewskiego dziwiła tym bardziej, że para jest niemal ze sobą nierozłączna, a teraz, w tak ważnym momencie, prezenter się nie pojawił. 

Aktorka, ubrana w piękną żółtą suknię z dużym kwiatem u góry, wyjaśniła, że Maciej Kurzajewski nie mógł dotrzeć na galę, ponieważ w tym samym czasie prowadził inną imprezę. Dodała też, że nie spodziewała się, że Kurzajewski po raz kolejny zostanie nagrodzony oraz wyraziła nadzieję, że ukochany dołączy do niej na dalszą część wydarzenia.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek podziękowała za wyróżnienie

- Maciej ma już cztery [Telekamery] na koncie. Myślałam, że na tym koniec, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Jest fantastycznym gospodarzem i dzisiaj też jest gospodarzem, ale na innym evencie – wyjaśniła. W swoim przemówieniu gwiazda podziękowała za wsparcie fanów i nie kryła dumy z wyróżnienia. - 23 lata pracy na planie przed kamerą, mnóstwo wzlotów i upadków, spotkań z fantastycznymi ludźmi i ciągłego rozwoju zawodowego. To jest dla mnie coś niesamowitego, ale to wszystko jest możliwe dzięki państwa sympatii – powiedziała wyraźnie wzruszona.

Na szczęście Maciej Kurzajewski dotarł na galę, kiedy na scenie stanęli wszyscy laureaci plebiscytu. Prowadząca imprezę Katarzyna Zielińska osobiście wręczyła mu nagrodę.

Źródło: rozrywka.radiozet.pl