Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 27.05.2023 19:27

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny

Katarzyna Cichopek
Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek o wszelkich wydarzeniach w swoim życiu informuje na Instagramie. Fani mogli więc zobaczyć także kulisy imprezy, jaka odbyła się w rodzinie z okazji setnych urodzin jej babci. Na tę okazję aktorka przygotowała specjalny program artystyczny z sobą w roli głównej. 

Katarzyna Cichopek ma kolejną okazję do świętowania

Katarzyna Cichopek po medialnym koszmarze z ubiegłego roku, kiedy na jaw wyszły jej problemy małżeńskie, może już zapomnieć. Burzę cierpliwie przetrwała i teraz może znów cieszyć się uznaniem swoich fanów. Gospodyni "Pytania na śniadanie" o ich uwagę uporczywie walczy. 

Katarzyna Cichopek poinformowała na Instagramie, że w jej rodzinie miało miejsce wydarzenie, które nie każdemu jest pisane. Jej ukochana babcia skończyła bowiem sto lat. Dla gwiazdy "M jak miłość" jubileusz miał symboliczne znaczenie nie tylko z racji godnego wieku seniorki, ale także głębokiej relacji, jaka je łączy. Co zaplanowała dla jubilatki?

Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Katarzyna Cichopek celebruje urodziny babci

Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie zdjęcia z imprezy urodzinowej, na której stawiła się cała jej najbliższa rodzina. Oprócz złożenia życzeń partnerka Macieja Kurzajewskiego postanowiła obdarować babcię wielkim bukietem róż (jak można się domyślać, kwiatów było równo sto). 

Katarzyna Cichopek oprócz tego zapewniła seniorce nie lada atrakcję. Laureatka tegorocznej Telekamery postanowiła wystąpić przed babcią w roli wokalistki i zaśpiewać piosenkę na jej cześć. 

Fotosy ze spędu udostępniła na Instagramie. Skrupulatni wielbiciele talentu prezenterki w mig wypatrzyli nie tylko jej rozradowaną seniorkę, ale także okazały pierścionek zaręczynowy, jaki można zobaczyć na zdjęciu z dłońmi ułożonymi na wspomnianym bukiecie. 

Pierścionek zaręczynowy Katarzyny Cichopek. Fot. Instagram @katarzynacichopek.jpg
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią

- Żyj nam, babciu, 200 lat, bo już 100 Cię mamy i kochamy. Przyjechali wszyscy - córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak, jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie. 

Babcia jest w życiu Katarzyny Cichopek bardzo ważna. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że starsza krewna sanowi dla niej wzór do naśladowania i na emeryturze chciałaby być taka, jak ona. Podoba Wam się urodzinowy pomysł Katarzyny Cichopek?

Katarzyna Cichopek. Fot. Instagram @katarzynacichopek (4).jpg
Fot. Instagram @katarzynacichopek