Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek pokazała pośladki. Fani zaniemówili na widok odważnego zdjęcia
Bartłomiej Cieślak
Bartłomiej Cieślak 09.01.2022 08:06

Katarzyna Cichopek pokazała pośladki. Fani zaniemówili na widok odważnego zdjęcia

Katarzyna Cichopek
Instagram.com katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek od kilku dni jest z całą rodziną na wakacjach, dzięki czemu fani aktorki i prezenterki mają okazję podziwiać na jej profilu na Instagramie coraz to nowe zdjęcia w bajkowych sceneriach. A ponieważ pobyt na Seszelach to świetna okazja, by wskoczyć w strój do kąpieli, to w mediach społecznościowych Cichopek robi się naprawdę gorąco.

Nie da się ukryć, że fani Katarzyny Cichopek najbardziej lubią te jej zdjęcia, które nie są reklamą jakiegoś produktu. Była finalistka "Tańca z gwiazdami", aktorka "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" niestety bardzo często wrzuca posty sponsorowane, jednak na wakacjach postanowiła odpocząć chyba nawet od tego.

Tydzień temu na Instagramie Cichopek pojawiło się zdjęcie z lotniska, które mogło zwiastować, że fanów czeka prawdziwa uczta. Kierunek był wtedy jeszcze nieznany, okazało się jednak, że prezenterka wraz z rodziną, mężem Marcinem Hakielem, synem Adamem i córką Heleną, udała się na gorące Seszele.

Wyjazd w takie miejsce stał się idealną okazją, by wskoczyć w strój kąpielowy i cieszyć się ciepłymi słonecznymi promieniami, przy okazji rozgrzewając obecnie marznących w Polsce fanów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Od momentu wylotu 39-letnia gwiazda telewizji pokazała już osiem zdjęć/sesji, a z racji miejsca, w którym obecnie się znajduje, wszystkie mniej lub bardziej odsłaniały jej ciało. Ostatnia fotografia pokazała jednak wyjątkowo dużo.

Na zdjęciu, które wczoraj pojawiło się na Instagramie, widzimy uśmiechniętą szeroko Cichopek siedzącą na dziobie łodzi. Rozwiane przez wiatr włosy, wielkie przeciwsłoneczne okulary na nosie i wspomniany uśmiech od razu pokazują, że prezenterka jest szczęśliwa.

Fanom nie umknął jednak fakt, że ich ulubienica na sobie ma jednoczęściowy strój kąpielowy, który swoim krojem i w tej pozycji odsłania praktycznie całe pośladki Katarzyny Cichopek. Zdjęcie jest z pewnością odważne, a widok nie jest przeznaczony dla wszystkich.

Zdecydowana większość fanów entuzjastycznie zareagowała na ten widok, twierdząc m.in., że gwiazda wygląda "bosko", "sexy", "hot", "prześlicznie" i "zjawiskowo", chociaż komplementów było o wiele więcej.

Znalazło się jednak kilka głosów, że zdjęcie to jest przesadą. "To zdjęcie jest niesmaczne", "Pani Kasiu bardzo Panią lubię ale to zdjęcie ....nie podoba mi się ,trzeba mieć trochę taktu i pewne zdjęcia zachowywać dla siebie ...." i "I znowu tyłek na wierzchu" to kilka komentarzy osób, którym wakacyjny klimat gwiazdy najwyraźniej się nie udzielił. A Wy jak oceniacie fotografię?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec