Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek nadawała na żywo, aż nagle wtargnął jej syn. Jak zareagowała?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 09:35

Katarzyna Cichopek nadawała na żywo, aż nagle wtargnął jej syn. Jak zareagowała?

katarzyna cichopek
fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek ma wiele odpowiedzialnych zajęć, a jednym z nich jest regularne nadawanie transmisji na żywo na swoim Instagramie. Celebrytka "ocenia" reklamowane produkty, które cudownym trafem zawsze wzbudzają jej uznanie. Ostatniego wieczoru internetowy live dotyczył modowych rekomendacji wiecznie uśmiechniętej "ikony stylu". Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, bowiem podczas relacji pojawił się niespodziewany gość. Był nim 13-letni syn aktorki z zakończonego małżeństwa z Marcinem Hakielem. Jak zareagowała na jego obecność?

Katarzyna Cichopek nadawała na żywo. W pewnym momencie w kadr wszedł jej syn

Katarzyna Cichopek tuż po ogłoszeniu głośnego romansu z Maciejem Kurzajewskim nie tylko siebie, byłego męża, ale także ich dzieci – Adama i Helenę – naraziła na spory stres. O dzieciach rozpisywała się kolorowa prasa, zastanawiając się, jak patowa sytuacja wpłynie na ich psychikę i dzieciństwo.

13-letni Adam Hakiel postanowił wesprzeć rodzicielkę w gradobiciu nieprzychylnych publikacji w mediach i wyraził publiczną (na Instagramie) aprobatę dla jej nowo ogłoszonego związku, komentując go serią serduszek.

adam hakiel katarzyna cichopek
fot. Instagram @katarzynacichopek

Małoletni z pewnością przeżył już te nagłe życiowe zmiany u rodziców i powrócił do rutynowej codzienności. Wygląda na to, że akceptuje nowe związki i mamy i taty, bowiem zadowolony i uśmiechnięty (a nie naburmuszony jak większość chłopców w jego wieku) pozuje do wspólnych zdjęć.

Katarzyna Cichopek cały walczy o to, by jej syn czuł się z nią dobrze. Specjalnie dla dzieci zaplanowała nawet wcześniejszą wigilię, by nie tylko z tatą, ale i z nią mogli wspólnie przeżyć ten magiczny (chociaż przeniesiony) czas.

Podczas niedzielnej transmisji na żywo chyba jednak zapomniała, że nie jest sama w domu i leniwie opowiadała o modzie. Wówczas, zupełnie niespodziewanie, do pokoju, w którym nagrywała, wszedł nastoletni Adam.

katarzyna cichopek
fot. Instagram @katarzynacichopek

Nie dało się ukryć, że zupełnie zaskoczył swoją mamę, jednak ta zareagowała profesjonalnie i błyskawicznie, szybko zatrzymując nagrywanie.

W pamięci internautów wciąż pozostanie kadr z połową głowy nastolatka, którym rozbawiona Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci. Post wywoRzeczywiście, boki zrywać…

Artykuły polecane przez Goniec.pl: