Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.09.2022 12:25

Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek już wkrótce zmieni nazwisko? Swoje plany zdradziła byłemu mężowi
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek po rozwodzie z Marcinem Hakielem chce zmienić swoje nazwisko - tak przynajmniej podaje informator portalu "Super Express". O swoich planach dotyczących personaliów aktorka miała poinformować już o byłego męża. Jak na to zareagował?

W marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali, że rozstają się po siedemnastu latach. Niedawno udało im się uzyskać rozwód i przez cały ten czas media żyły tym, co dzieje się w życiu byłych partnerów. Aktorka i tancerz wystosowali jedynie krótkie oświadczenie, w którym nie ujawnili przyczyn zakończenia związku, choć pojawiły się domysły, że w życiu pary pojawił się "ten trzeci".

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kolejny poważny krok w przyszłość

- Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy - napisali "Cichopkowie" na Instagramie, zaznaczając, że z uwagi na dobro dzieci nie będą się więcej wypowiadać na temat swoich prywatnych spraw.

Pod koniec sierpnia udało im się uzyskać rozwód bez orzekania o winie i ich małżeństwo przestało istnieć. Jak podaje "Super Express", aktorka chce zrobić kolejny krok i podjęła ważną życiową decyzję. Katarzyna Cichopek ponoć zamierza pozbyć się nazwiska byłego męża. Jak ustalili dziennikarze portalu, aktorka poinformowała już o tym Marcina Hakiela, który ponoć zrozumiał jej decyzję i nie ma jej tego za złe.

- Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek - donosi informator "Super Expressu".

Jak widać małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przechodzi do przeszłości. Aktorka odcina się od męża, a tancerz znalazł nową miłość. W ostatnim czasie coraz chętniej publikuje zdjęcia, na których towarzyszy mu tajemnicza blondynka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express