Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katar 2022. Marina zabrała głos po meczu z Francją. Słowami o synku zaskoczyła wszystkich
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 04.12.2022 22:26

Katar 2022. Marina zabrała głos po meczu z Francją. Słowami o synku zaskoczyła wszystkich

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny
Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny fot. Instagram @marina_official

Za nami ostatnie spotkanie Biało-Czerwonych podczas tegorocznego Mundialu w Katarze. Polscy kibice dziękują piłkarzom za dobrą grę i dużą dawkę sportowych emocji. Głos zabrała również żona Wojciecha Szczęsnego - Marina Łuczenko.

Polska drużyna kończy przygodę z Mundialem

Dzisiejszy mecz Polska - Francja okazał się ostatnim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Choć Biało-Czerwoni przegrali z mistrzami świata, zagrali dobry mecz i dali z siebie wszystko. Niestety to nie wystarczyło by pokonać silniejszych rywali i drużyna Czesława Michniewicza pożegnała się z Mundialem w 1/8 finału.

Niezaprzeczalnym sukcesem Polaków podczas tegorocznego Mundialu jest pierwsze od 36 lat wyjście z grupy. Przyczynił się do tego nikt inny, jak Wojciech Szczęsny, który został okrzyknięty przed rodaków "królem karnych". Duże zainteresowanie mediów wzbudziła również jego żona Marina i czteroletni synek, Liam. Choć rodzice starali się chronić wizerunek chłopca w mediach społecznościowych, operatorzy kamer pokazali jego twarz podczas transmisji dzisiejszego meczu.

Marina Łuczenko dziękuje polskiej reprezentacji

Prawdziwym hitem Internetu okazało się również nagranie, na którym Wojciech Szczęsny pociesza zapłakanego syna po przegranym meczu. Urocze wideo błyskawicznie podbiło sieć i zostało udostępnione przez wielu celebrytów. Filmik zamieściła na swoim Instagramie również Marina.

- DZIĘKUJEMY naszej wspaniałej reprezentacji!!! To były ogromne emocje, zarówno dla Was kochani kibice, jak i dla nas - rodzin piłkarzy. Kończymy być może przedwcześnie, ale z podniesioną głową. To był niezapomniany turniej, dzięki któremu zapisaliśmy się na kartach historii. Mam nadzieję, że za x lat mój, mały dziś, synek stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt. Dziękujemy za doping, wsparcie i każde dobre słowo - napisała pod uroczym nagraniem.

Obserwatorzy wokalistki nie kryli wzruszenia. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. - Najpiękniejszy obrazek tego turnieju! - brzmiał jeden z nich.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Mundial 2022