Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kasia Cichopek w nowej fryzurze. Wygląda zniewalająco!
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.03.2024 20:27

Kasia Cichopek w nowej fryzurze. Wygląda zniewalająco!

Katarzyna Cichopek
Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek gospodarnie pożytkuje wolny czas po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". Prezenterka nie tylko odpoczywa i podróżuje. Teraz odważyła się na zmianę fryzury. W nowej odsłonie wygląda jak pewna znana na całym świecie gwiazda. Jak tę zmianę ocenili fani?

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na metamorfozę

Katarzyna Cichopek od niemal ćwierćwiecza gra w "M jak miłość". Choć można podejrzewać, że to właśnie za sprawą wcielania się w serialową Kingę Zduńską musi pozostawać wierna swojemu ugrzecznionemu wizerunkowi, wreszcie nadszedł czas na rewolucję.

Do tej pory była gospodyni "Pytania na śniadanie" nie była w tej materii zbyt rozwojowa. Jedyne zmiany dotyczyły sposobu uczesania włosów - aktorka na antenie TVP pojawiała się w rozpuszczonych, kręconych lub spiętych włosach. Czy nowym image zdołała skraść serca swoich wiernych fanów?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek. Fot. KAPiF
Cichopek wcale nie chciała wychodzić za Hakiela!? Ujawniła prawdę

Fani zachwyceni nową fryzurą Cichopek. "20 lat młodsza"

Odmieniona Katarzyna Cichopek mogła liczyć na fanów, którzy entuzjastycznie podeszli do zaprezentowanej przez nią nowej fryzury. Gwiazda nie zdecydowała się na ostre cięcie, a wręcz przeciwnie - ma teraz nieco dłuższe włosy. Zachwyceni internauci jednomyślnym chórem dali do zrozumienia, że teraz wygląda o wiele młodziej.

  • Wow, ale metamorfoza! 
  • Normalnie 20 lat młodsza
  • Promienna, młodsza i zadowolona. Nie ma to jak wylecieć z TVP
  • Ekstra zmiana, bardzo mi się podoba
  • Super robota fryzjera. Daj namiary - czytamy w mediach społecznościowych.

Czy była to tylko kurtuazja, czy rzeczywista ocena? Zobaczcie sami.

Nowa fryzura Katarzyny Cichopek. Kogo Wam przypomina?

Katarzyna Cichopek postanowiła wziąć przykład z Macieja Kurzajewskiego i też zrobić coś szalonego. Gdy jej ukochany zafundował sobie tatuaż, celebrytka udała się do fryzjera. Wyraźnie zadowolona z efektów pokazała się na Instagramie.

Była żona Marcina Hakiela aktualnie ma dłuższe i proste kruczoczarne włosy z wyraźnym przedziałkiem na środku. W odmienionym wydaniu według wielbicieli przypomina największe międzynarodowe gwiazdy, a szczególnie młodą Monikę Bellucci. Też zauważacie to podobieństwo?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek. Fot. Instagram @katarzynacichopek