Rozrywka.Goniec.pl

Isabel Infantes-AFP/POOL supplied by Splash News / SplashNews.co

Karol III jednak nie będzie królem? Niepokojące doniesienia

18 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Karol III na objęcie brytyjskiego tronu czekał aż 74 lata. Monarcha jest już w wieku senioralnym i zapewne trudno mu wywiązywać się z wszystkich obowiązków, jakie spadły na niego po śmierci Elżbiety II. Syn zmarłej królowej czuje się przytłoczony i coraz częściej rozmyśla nad abdykacją. Z problemów zwierzał się podobno siostrze. Księżniczka Anna od razu wiedziała, co robić.

Karol III jednak nie będzie królem?

Karol III kilka dni temu na uroczystości poprzedzającej odsłonięcie pierwszego pośmiertnego pomnika Elżbiety II został obrzucony jajkami. Chociaż zarzekał się, że ta sytuacja nie zrobiła na nim żadnego wrażenia, to rzeczywistość nie jest już tak radosna.

Karol III przechodzi przez trudny czas aklimatyzowania się na nowym stanowisku i nie do końca jest pewny, czy w pełni podoła nowym zadaniom. Zastanawia się, czy nie powinien abdykować i przekazać korony starszemu synowi księciu Williamowi . Swoje przemyślenia skierował do księżniczki Anny , która błyskawicznie odradziła mu ten krok. Pomiędzy nimi panują bliskie relacje, więc mogła użyć mocnych słów i postawić brata do pionu.

- Księżniczka Anna potrafi dotrzeć do Karola, nawet jeśli Camilla nie może. Zaledwie kilka minut zajęło Karolowi narzekanie, że może Diana ma rację i to William powinien być królem zamiast niego, a on powinien odsunąć się na bok. Anna kazała mu po prostu wziąć się w garść – czytamy w brytyjskim "Woman’s Day".

Książę William nie jest gotowy na to, by zostać królem?

Córka zmarłej władczyni podczas żywiołowej dyskusji prosto z mostu przemówiła Karolowi III do rozumu. Pozbawiła go złudzeń i przypomniała, że teraz to on jest najważniejszy, a następca powinien jeszcze poczekać, bo nie jest gotowy na królowanie.

- Anna przypomniała mu, że po dekadach bycia w cieniu wspaniałych rządów ich matki nie będzie mu łatwo, a do tego William zasługuje na jeszcze kilka lat nauki, zanim Karol choćby pomyśli o poddaniu się – informuje tabloid.

Abdykacja Karola III to dobry pomysł? Z pewnością nie myśli tak Camilla Parker-Bowles, a jakie jest Wasze zdanie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Woman's Day

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]