Rozrywka.Goniec.pl

Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch niedawno przekazała, że chce się zmienić, przynajmniej z wyglądu. Zaczęła solidnie ćwiczyć, dzieląc się swoimi postępami z fanami na swoim Facebooku. Postanowiła również powiedzieć, co nieco swoim krytykom i ustawić ich do pionu.

"Chłopaki do wzięcia": Karina Koch chce się zmienić

Karina Koch jest jedną z najbardziej znanych pań, które pojawiły się w programie "Chłopaki do wzięcia". Widzowie mogli podziwiać w telewizji przygody jej i jej brata Stefana. Później rodzeństwo założyło na Facebooku wspólny profil, z którego korzysta teraz głównie Karina.

Ostatnio uczestniczka programu wyznała, że chciałaby się zmienić. Wakacyjna pogoda coraz bliżej i Karina Koch postanowiła poćwiczyć i pochwalić się swoimi rezultatami w internecie.

- Jak zawsze w styczniu/lutym zaczynam trening. W tym roku nie mam zimowego tłuszczu do spalania, ale siła i kondycja spadła — pochwaliła się na Facebooku. Zapowiedziała też, że niedługo będzie mogła pochwalić się nowym uśmiechem — czeka ją przełomowa wizyta dentystyczna, która sprawi, że jeden z jej zębów będzie niebawem "robiony".

Karina Koch postanowiła, że będzie robić pompki. Nagraniem z ćwiczeń podzieliła się w mediach społecznościowych. Postanowiła też powiedzieć parę cierpkich słów swoim krytykom.

Karina Koch powiedziała, co myśli o swoich krytykach

Uczestniczka programu "Chłopaki do wzięcia" jest gotowa wrzucać kolejne serie swoich ćwiczeń do mediów społecznościowych. Pokazała również, że uważnie czyta komentarze pod swoimi wyczynami. Postanowiła powiedzieć kilka słów swoim krytykom.

- Wiem, że mam pokój do remontu, ale to nie takie proste... Dla wszystkich krytyków: czekam na wasze filmiki. Nagrałam cztery filmiki, więc cztery serie i ten decyduję się wstawić, i nie robię tego dla szpanu, tylko by zmotywować innych do ćwiczeń, bo często mi ludzie piszą i dziękują za motywację. A szpan to będzie latem — napisała.

- Zaczęłam ćwiczyć dwa tygodnie temu i robiłam pięć, a teraz 15 i to dla mnie motywacja — dodała Karina Koch. Można się więc spodziewać, że podobnych ćwiczeń zobaczymy jeszcze więcej, a latem będziemy mogli podziwiać efekty ciężkiej pracy. Oby tak dalej!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]