Rozrywka.Goniec.pl

Justyna Steczkowska fot. KAPiF

Justyna Steczkowska wywołała burzę w sieci i wydała odważną opinię: "To nie PiS nas wykańcza"

6 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Justyna Steczkowska nieświadomie wywołała w sieci prawdziwą burzę, zasłaniając tęczowe opaski członków zespołu Black Eyed Peas. Kiedy wydawało się, że sprawa nieco ucichła, gwiazda ponownie zabrała głos.

Justyna Steczkowska wywołała aferę podczas Sylwestra Marzeń

Justyna Steczkowska była jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń Telewizji Polskiej. Wokalistka wywołała spore zamieszanie po tym jak zapozowała do zdjęcia z członkami zespołu Black Eyed Peas. Wszystko przez pozę, którą przybrała zasłaniając tęczowe opaski na rękach amerykańskich muzyków.

Internauci niemal jednogłośnie stwierdzili, że Justyna Steczkowska celowo położyła rękę na ramieniu Will.i.am'a, zasłaniając symbol społeczności LGBT. Sama zainteresowania zaprzeczyła jednak tym plotkom i wydała oświadczenie w tej sprawie .

- Jestem zdruzgotana tym, jak bardzo uwierzyliście w manipulacje i jak niesprawiedliwie oceniliście fragment filmu, w którym rzekomo zasłaniam tęczową flagę. Większej abstrakcji nie mogłam sobie nawet wyobrazić w najgorszych koszmarach. (...) Spotkałam się z Black Eyed Peas, bo oni schodzili ze sceny, a ja na nią wychodziłam. Ucieszyłam się z ich występu i z tego, co mówili ze sceny, z ich tęczowych flag. Podziękowałam im za to i na swoim insta story (zobaczcie relacje) napisałam "Thanks Black Eyed Peas". Złapałam Willa za ramię jak to zwykle przy robieniu zdjęć i tyle. Co tu opisywać? Zwykła sytuacja, jakich wiele przy koncertach - napisała na Instagramie.

Justyna Steczkowska wdała się w dyskusję z fanem

Kiedy emocje po skandalu nieco opadły, Justyna Steczkowska postanowiła ponownie wrócić do tematu. Sprowokował ją fan, który wypomniał jej pracę dla państwowych mediów. Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać.

- Ta dyskusja nie ma sensu. Widzisz świat swoimi oczami i masz do tego prawo. Jestem w innym miejscu życia i świadomości niż ty. Zobacz świat z lotu ptaka. Zajrzyj we wszechświat. To nie PiS nas wykańcza. Wykańczamy się sami tą brudną energią, ocenami, pouczaniem itd. Wyłącz tv i żyj swoim życiem. I mnie daj żyć swoim. Ja twojego nie oceniam i proszę o to samo - zgotowała się Justyna. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała nagranie z pierwszego spotkania z Dowborem. "Spóźnił się prawie dwie godziny"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]