Rozrywka.Goniec.pl

Tricolors/East News

Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dziś robi coś zupełnie innego

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Na początku XXI w. zakochała się w niej cała Polska. Dziś Justyna Majkowska, była gwiazda Ich Troje nie ma już wątpliwości - nie zamierza wracać do śpiewania na scenie. Poświęciła się zupełnie innej pracy.

Choć fani bez wątpienia ucieszyliby się z powrotu Justyny Majkowskiej, dawna wokalistka Ich Troje ma zupełnie inne priorytety, które są bardzo dalekie od błysków fleszy.

Złota era Ich Troje

Justyna Majkowska dołączyła do zespołu Ich Troje tuż po tym, jak z grupy odeszła dotychczasowa wokalistka, Magda Femme. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą rozpoczęła pracę nad czwartym wydawnictwem muzyków.

Płyta "Ad. 4" osiągnęła niezwykły sukces, a singiel promujący album - "Powiedz" szybko stał się przebojem numer 1. na niemal wszystkich listach przebojów. To właśnie z Justyną Majkowską w składzie, Ich Troje osiągał największe triumfy.

Idąc za ciosem, grupa nagrała kolejną płytę, "Po piąte... a niech gadają", a wkrótce z piosenką "Keine Grenzen" wystąpiła na konkursie Eurowizji, zajmując siódme miejsce i plasując się tym samym na drugiej pozycji pośród najlepszych polskich startów w show.

Choć wydawało się, że Ich Troje mają przed sobą świetlaną przyszłość, nieoczekiwanie Justyna Majkowska ogłosiła, że odchodzi z zespołu. Zajęła się solową karierą, a wkrótce w grupie zajęła jej miejsce Anna Świątczak.

Zupełnie inna rola

Justyna Majkowska wydała dwie solowe płyty, "Nie czekam na cud" i "Zakochana od jutra". Niestety, żadna z nich nie spotkała się z większym rozgłosem. Wokalistka nie miała jednak planów powrotu do Ich Troje.

Piosenkarka wyszła za mąż w 2005 r. i urodziła synka Ignacego. Związek z jego ojcem zakończył się niestety rozwodem, ale wkrótce piosenkarka poznała kolejnego mężczyznę, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

W 2016 i 2018 r. na świat przyszły kolejne dzieci Justyny Majkowskiej. Gwiazda Ich Troje ukończyła również pedagogikę, co umożliwiło jej podjęcie pracy w szkole - zajmuje się tam dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną.

Choć wciąż utrzymuje kontakt z Michałem Wiśniewskim, zarzeka się, że nie zamierza już powracać do kariery wokalnej. Odkryła zupełnie inny świat, który jest dla niej najważniejszą kwestią w życiu.

- (...) wciąż nie widzę siebie na scenie. Moja scena to dom i trójka dzieci, ukochany mąż i praca w szkole - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Justyna Majkowska.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wołodymyr Zełenski wystąpi na gali rozdania Oscarów? Zaskakujące wyznanie prowadzącej

  • Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Pokazała się wśród uchodźców i szybko zniknęła

  • Marcin Hakiel dodał zdjęcia z przemyśleniami. Sugeruje, czym się teraz zajmie

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jerzy Kryszak oczarował publikę, która wstała z miejsc. Wyborcom PiS nie było do śmiechu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Filip Chajzer niespodziewanie zwrócił się do byłej partnerki. Jego wpis wywołał burzę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit niedawno urodziła, teraz znów ma powody do świętowania. Spływają gratulacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się niego syn Violetty Villas
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel wkurzyła się nie na żarty. Ucięła plotki raz na zawsze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]