Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dziś robi coś zupełnie innego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.03.2022 07:33

Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dziś robi coś zupełnie innego

Justyna Majkowska
Tricolors/East News

Choć fani bez wątpienia ucieszyliby się z powrotu Justyny Majkowskiej, dawna wokalistka Ich Troje ma zupełnie inne priorytety, które są bardzo dalekie od błysków fleszy.

Na początku XXI w. zakochała się w niej cała Polska. Dziś Justyna Majkowska, była gwiazda Ich Troje nie ma już wątpliwości - nie zamierza wracać do śpiewania na scenie. Poświęciła się zupełnie innej pracy.

Złota era Ich Troje

Justyna Majkowska dołączyła do zespołu Ich Troje tuż po tym, jak z grupy odeszła dotychczasowa wokalistka, Magda Femme. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą rozpoczęła pracę nad czwartym wydawnictwem muzyków.

Płyta "Ad. 4" osiągnęła niezwykły sukces, a singiel promujący album - "Powiedz" szybko stał się przebojem numer 1. na niemal wszystkich listach przebojów. To właśnie z Justyną Majkowską w składzie, Ich Troje osiągał największe triumfy.

Idąc za ciosem, grupa nagrała kolejną płytę, "Po piąte... a niech gadają", a wkrótce z piosenką "Keine Grenzen" wystąpiła na konkursie Eurowizji, zajmując siódme miejsce i plasując się tym samym na drugiej pozycji pośród najlepszych polskich startów w show.

Choć wydawało się, że Ich Troje mają przed sobą świetlaną przyszłość, nieoczekiwanie Justyna Majkowska ogłosiła, że odchodzi z zespołu. Zajęła się solową karierą, a wkrótce w grupie zajęła jej miejsce Anna Świątczak.

Zupełnie inna rola

Justyna Majkowska wydała dwie solowe płyty, "Nie czekam na cud" i "Zakochana od jutra". Niestety, żadna z nich nie spotkała się z większym rozgłosem. Wokalistka nie miała jednak planów powrotu do Ich Troje.

Piosenkarka wyszła za mąż w 2005 r. i urodziła synka Ignacego. Związek z jego ojcem zakończył się niestety rozwodem, ale wkrótce piosenkarka poznała kolejnego mężczyznę, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

W 2016 i 2018 r. na świat przyszły kolejne dzieci Justyny Majkowskiej. Gwiazda Ich Troje ukończyła również pedagogikę, co umożliwiło jej podjęcie pracy w szkole - zajmuje się tam dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną.

Choć wciąż utrzymuje kontakt z Michałem Wiśniewskim, zarzeka się, że nie zamierza już powracać do kariery wokalnej. Odkryła zupełnie inny świat, który jest dla niej najważniejszą kwestią w życiu.

- (...) wciąż nie widzę siebie na scenie. Moja scena to dom i trójka dzieci, ukochany mąż i praca w szkole - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Justyna Majkowska.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl: