Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 28.05.2023 11:39

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor

Małgorzata Koroniewska, Katarzyna Dowbor
Kapif

W piątkowy wieczór serce publiczności skradł Maciej Dowbor, który prosto z sopockiej sceny złożył piękne życzenia swojej mamie, Katarzynie Dowbor. Tym bardziej wzruszają jego słowa, w sytuacji, gdy po ponad 10 latach prowadzenia programu “Nasz nowy dom”, prezenterka została zwolniona. Czułe słowa do teściowej skierowała również Joanna Koroniewska. Nie sposób powstrzymać łez.

Maciej Dowbor prosto ze sceny w Sopocie złożył życzenia swojej mamie

Katarzyna Dowbor po ponad dekadzie prowadzenia programu “Nasz nowy dom” musiała się pożegnać z produkcją. Wiadomość o jej zwolnieniu była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. W piątek, w Dzień Matki, Maciej Dowbor złożył jej życzenia prosto ze sceny Opery Leśnej w Sopocie. Wzruszające słowa o prezenterce padły również z ust jej synowej, Joanny Koroniewskiej. Trudno powstrzymać łzy.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Joanna Koroniewska napisała wzruszające wyznanie

Aktorka Joanna Koroniewska od 2014 roku jest szczęśliwą żoną dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Macieja Dowbora, a co za tym idzie synową prezenterki, Katarzyny Dowbor. Koroniewska z okazji Dnia Matki umieściła na swoim profilu na instagramie poruszające wyznanie. Wspomniała, że w Dzień Matki odwiedziła grób swojej mamy, Teresy – jej mama zmarła, kiedy ta miała 22 lata. W przejmującym wpisie gwiazda podziękowała również swojej teściowej, Katarzynie Dowbor, za to, że jest dla niej drugą mamą i nawiązała do programu "Nasz nowy dom" oraz Telekamery, którą otrzymał. - "Wracam właśnie późną porą od Mamy z cmentarza i pomyślałam sobie, jak to fajnie, że ja nadal mam Mamę" – napisała pod wspólnym zdjęciem z Katarzyną Dowbor. - Mamo! Zawsze traktowałaś mnie na równi z Maćkiem a czasem nawet lepiej! Bardzo Ci za to dziękuję! Docierałyśmy się, ale jedno wiem już na pewno - mogę na Ciebie liczyć! Pamiętaj, że Ty na nas też!! Kochana! Maciek złożył Ci życzenia ze sceny - teraz zrobię to ja! Pamiętaj - jest MNÓSTWO ludzi, dla których jesteś absolutnie wyjątkowa!!! Nie ma drugiej takiej Kaśki i NIGDY nie będzie! - dodała czułe słowa skierowane do prezenterki.

Czułe słowa Joanny Koroniewskiej do Katarzyny Dowbor

Na zakończenie pogratulowała Katarzynie Dowbor, że zajęła drugie miejsce na Telekamerach 2023 w kategorii "Prezenter/prowadzący/gospodarz show" za prowadzenie "Naszego nowego domu", a sam program otrzymał Telekamerę za najlepszy program rozrywkowy.

Gwiazda nie omieszkała też nawiązać do tego, że na początku maja Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu i przestała prowadzić uwielbiany przez Polaków show. 

- To oznacza tylko jedno. "Ikono" — wierni widzowie nie zapominają! Ściskam najmocniej na świecie mamo! Jesteśmy z Maćkiem z tobą całym sercem! I nie tylko my! Wszyscy widzowie! - podkreśliła.