Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy. Miała ze sobą bardzo drogą torebkę
Monika Majko
Monika Majko 03.09.2021 09:16

Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy. Miała ze sobą bardzo drogą torebkę

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
TRICOLORS/East News

Pracownicy i klienci sklepu WSS Wola na Wilanowie w Warszawie byli zaskoczeni widokiem Jolanty Kwaśniewskiej, która wzięła ze sobą na zakupy ekskluzywną torebkę pewnej znanej francuskiej marki. Ochroniarz i kierowca byłej pierwszej damy nie spuszczał wzroku z torby wartej kilka tysięcy złotych.

Z wyliczeń redakcji „Super Expressu” wynika, że torebka sygnowana znakiem słynnego francuskiego domu mody mogła kosztować żonę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nawet około 6 tysięcy złotych.

Ochroniarz Jolanty Kwaśniewskiej miał pełne ręce roboty

Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy tuż po swojej pracy. We wtorek około godziny 16:00 była pierwsza dama wyszła z biura swojej fundacji „Porozumienie bez barier”, które znajduje się na al. Przyjaciół w warszawskim Śródmieściu. 

Na początku była pierwsza dama udała się do sklepu optycznego przy al. Niepodległości. Zawiózł ją tam jej kierowca i ochroniarz, a prywatnie wierny fan piłki nożnej, a przede wszystkim Centralnego Wojskowego Klubu Legia Warszawa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Torebka Kwaśniewskiej zwróciła uwagę innych klientów sklepu

Następnie Kwaśniewska wraz z kierowcą skierowała się na południe Warszawy, gdzie wstąpiła po sprawunki do sklepu WSS Wola na Wilanowie. Ochroniarz towarzyszył jej na każdym kroku i nie spuszczał wzroku z drogocennej torebki.

W międzyczasie pogoda uległa znacznemu pogorszeniu, a z nieba lunął deszcz. Również tym razem jednak towarzysz byłej pierwszej damy stanął na wysokości zadania, bowiem doświadczony kierowca bez problemu znalazł miejsce parkingowe tuż przy wejściu do sklepu. Dzięki temu Kwaśniewska zdołała szybko przebiec do auta, nie mocząc przy tym swojej ekskluzywnej torebki.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express