Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska zachwyciła na stylizacją na gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022". Mamy zdjęcia
Monika Majko
Monika Majko 10.05.2022 07:55

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła na stylizacją na gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022". Mamy zdjęcia

jolanta kwasnieska
TRICOLORS/East News

W miniony poniedziałek w Warszawie odbyła się gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2022". Na wydarzeniu pojawiła się także była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska, która po raz kolejny zachwyciła przybyłych gości swoją kreacją.

Pomysłodawcą gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022" jest aktor i reżyser, Mariusz Pujszo, a imprezę poprowadził w tym roku Marcin Miller. Wśród gości pojawili się m.in. Danuta i Zenek Martyniukowie, Izabella Trojanowska, Lidia Kopania, Wojciech Oświęcimski, Urszula Dudziak i Jolanta Kwaśniewska, która zachwyciła przybyłych swoją elegancką kreacją.

Jolanta Kwaśniewska znów zachwyciła swoją kreacją

Jolanta Kwaśniewska znana jest ze swojego wyjątkowego wyczucia stylu. Była pierwsza dama do dziś jest wzorem dla wielu Polek, które od lat z ciekawością przyglądają się jej wyborom modowym. Wczoraj wieczorem żona Aleksandra Kwaśniewskiego postawiła na klasyczną elegancję.

Jolanta Kwaśniewska wybrała prostą czarną sukienkę, którą ozdobiła okazałym wisiorem w tym samym kolorze. Na wierzch 66-latka nałożyła czarny płaszcz, jednak całość stylizacji przełamała obcasami w odważnym kolorze. Pomarańczowe szpilki nadały całemu wyglądowi "pazura" i pięknie wykończyły monochromatyczną stylizację.

Zobacz, jak prezentowała się Jolanta Kwaśniewska na gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022":

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl