Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z młodości. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 06.03.2023 12:39

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z młodości. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół

None
Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Joanna Przetakiewicz jakiś czas temu opublikowała w sieci zdjęcie, na którym miała niewiele ponad 30 lat. Na fotografii widać, że od dawna podążała za modą... czasem dość bezkrytycznie. Celebrytka dwie dekady temu wyglądała troszkę inaczej niż obecnie.

Joanna Przetakiewicz opublikowała zdjęcie sprzed dwudziestu lat

Projektantka mody w tym roku skończy 56 lat i wciąż zachwyca urodą i świetnym gustem. Bizneswoman do tej pory przykłada dużą wagę do tego, jak wygląda i zachęca do dbania o siebie również innych.

- Nigdy nie powinno nam przestać zależeć na własnym wyglądzie. Niezależnie od sytuacji materialnej musimy być zadbane, ubrane adekwatnie do okoliczności i w dobrym stylu. Mieć na sobie wypraną bluzkę i umyte włosy - wspominała projektantka, podkreślając, że ludzie widzą nas takimi, jakim chcemy się im pokazać.

Morakowo. Dramat drogowy o świcie. Nie żyje 60-letnia rowerzystka

Projektankta pochwaliła się swoimi pociechami w sieci

Joanna Przetakiewicz prywatnie jest mamą trzech synów, a najstarszy z nich przyszedł na świat, gdy miała 20 lat, a niedługo później pojawili się następni. Niedawno projektantka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi pociechami, a internauci niemal natychmiast zwrócili uwagę na dość nietypowy wygląd celebrytki.

Joanna Przetakiewicz na zdjęciu ma platynowe włosy spięte opaską oraz... wyjątkowo cienkie brwi, które kiedyś były modne. Wiele wskazuje na to, że już przeszło dwie dekady temu projektantka była na bieżąco z najnowszymi trendami i podążała za nimi. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda moda jest dobra i nie zawsze warto za nią podążać.

 

Joanna Przetakiewicz nosiła modne cienkie brwi

Wiele wskazuje na to, że dbanie o swój wygląd przynosi wiele korzyści. W książce "Pieniądze szczęście dają" mówi wprost, że nie zdarzyło jej się, aby mężczyzna zarabiający mniej niż ona zabiegał o jej względy i przyznaje, że dla niej stan portfela jest bardzo ważny, choć w Polsce wiele osób nadal boi się rozmawiać o pieniądzach.

- Pieniądze są wszystkim. Nie boję się powiedzieć, że pieniądze są fundamentem życia każdego z nas. Dla mnie to synonim poczucia bezpieczeństwa. Dla kobiety nie ma nic ważniejszego - stwierdziła też swojego czasu projektantka w wywiadzie dla "Wprost". Jak wam się podoba modna Joanna Przetakiewicz sprzed lat?

Joanna Przetakiewicz z synami

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: Wprost

Tagi: Polska gwiazdy