Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS, Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda twierdzi, że była zastraszana przez partnerkę Antka Królikowskiego. Pokazała dowody

17 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Joanna Opozda wydała nowe oświadczenie, w którym twierdzi, że była zastraszana przez obecną partnerkę Antoniego Królikowskiego. Na dowód pokazała screen wiadomości SMS przesyłanych przez kobietę.

W kulisach konfliktu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego coraz trudniej się połapać. Zwłaszcza, że w sobotę nastąpiła istna eskalacja, po której celebrytka postanowiła, że przestanie się gryźć w język.

Joanna Opozda wyjawia nieznaną prawdę

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydawali się być parą idealną. O ich ślubie jak z bajki i wyczekiwanym dziecku rozpisywały się największe portale i kolorowe gazety. Niestety, sielanka nie potrwała długo.

Po zdradzie małżeńskiej, jakiej miał się dopuścić aktor, ich związek się zakończył. Królikowski miał zacząć spotykać się z sąsiadką pary, tajemniczą prawniczką Izabelą, podczas gdy Joanna samotnie wychowywała małego Vincenta i... milczała. Do czasu.

Gwiazda postanowiła wyciągnąć bowiem wszelkie brudy po aferze, do której doszło w ubiegłą sobotę. Miał się wówczas odbyć chrzest jej dziecka. W piątek w nocy postanowiła jednak odwołać ceremonię, ponieważ dowiedziała się, że Antek Królikowski zaprosił na nią jej znienawidzonego ojca .

Pretensje aktora, który postanowił wylać swoje żale w mediach społecznościowych, skłoniły jego (wciąż jeszcze) żonę do przerwania milczenia. Gwiazda wyjawiła, kiedy dokładnie została porzucona przez byłego ukochanego oraz ujawniła, że była zastraszana przez jego obecną partnerkę.

Emocjonalny szantaż?

Joanna Opozda twierdzi, że jej mąż odszedł od niej zaledwie na dziesięć dni przed porodem. W dziewiątym miesiącu ciąży miało dojść też do innego zatrważającego incydentu. Gwiazda napisała bowiem, że była zastraszana m.in. przez jego partnerkę.

- Byłam zastraszana m.in. przez kochankę mojego męża, która pisała sms-y, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą - wyjawiła celebrytka.

instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda

Wiadomości, o których mowa miały być przesyłane na telefon Antoniego Królikowskiego. Joannie Opoździe w jakiś sposób udało się do nich dotrzeć, a na dowód zamieściła zdjęcie ekranu wyświetlacza. Przeczytać możemy na nim m.in.:

"W du*ie mam co będzie publicznie. Oby tego nagrania nie wstawiła"

"Bo ją zniszczę ku**a"

"Jeśli opublikuje mój wizerunek"

"Dźwięk itd."

"Powiedz jej, że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów i jak będzie trzeba postawimy ku**a do pionu cały team"

"Ale ją zniszczę"

instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda

Skandaliczne SMS-y, jeśli okażą się być prawdziwe, rzucają niepokojące światło na całą sytuację. Joanna Opozda potwierdziła, że zgłosiła już sprawę na policję.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]