Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Koroniewska wyznała prawdę o relacji z Katarzyną Dowbor
Monika Majko
Monika Majko 12.12.2021 07:19

Joanna Koroniewska wyznała prawdę o relacji z Katarzyną Dowbor

koroniewska dowbor
TRICOLORS/East News

Zbliża się siódma rocznica ślubu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Gwiazdorska para stanęła na ślubnym kobiercu 26 grudnia 2014 roku, a dzisiaj wspólnie wychowuje dwie córki. Niedawno aktorka ujawniła, jakie relacje łączą ją z teściową, Katarzyną Dowbor.

Joanna Koroniewska nie ukrywa, że ma za sobą trudne dzieciństwo. Ojciec aktorki opuścił rodzinę i wyemigrował z Polski, a mama gwiazdy zmarła na nowotwór, gdy ta kończyła studia. Dla byłej gwiazdy serialu "M jak miłość" niezwykle ważnym jest więc, by stworzyć swoim córkom stabilny i kochający dom.

Joanna Koroniewska poślubiła Macieja Dowbora w 2014 roku

Aktorka poślubiła Macieja Dowbora w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w 2014 roku, jednak są ze sobą znacznie dłużej. Para jest jednym z najbardziej znanych małżeństwo w polskim show-biznesie, a fani uważają ich za wyjątkowo szczęśliwy związek.

Zainteresowanie fanów Joanny Koroniewskiej budzi jednak jej relacja z teściową. Maciej Dowbor jest synem Katarzyny Dowbor, znanej prezenterki telewizyjnej i prowadzącej program "Nasz nowy dom". Internauci często pytają o łączącą je więź, a aktorka chętnie im odpowiada.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Joanna Koroniewska o relacji z Katarzyną Dowbor

Okazuje się bowiem, że Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor świetnie się dogadują. Aktorka i prezenterka przyjaźnią się i chętnie spędzają razem czas, a w sieci nie brakuje ich wspólnych zdjęć. Ostatnio aktorka udostępniła na swoim Instastories kolejną fotografię z teściową i przy okazji potwierdziła, że łączy je wyjątkowo bliska więź.

- Rozumiemy się bez słów. Więc można pozazdrościć! - napisała Joanna Koroniewska.

Aktorka dodała do zdjęcia również piosenkę o tytule "You make me happy", co w języku angielskim oznacza "sprawiasz, że jestem szczęśliwa". Relację Joanny Koroniewskiej udostępniła na swoim profilu także Katarzyna Dowbor, a fani nie mają wątpliwości, że łączy je głęboka przyjaźń.

koroniewska
www.instagram.com/joannakoroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram