Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Koroniewska pokazała stare zdjęcie Macieja Dowbora. Wbiła mu szpilę, padły zaskakujące słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.03.2023 12:35

Joanna Koroniewska pokazała stare zdjęcie Macieja Dowbora. Wbiła mu szpilę, padły zaskakujące słowa

Joanna Koroniewska
Instagram/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie Macieja Dowbora wykonane w latach 90. Zasugerowała, że gdyby wówczas poznała swojego przyszłego męża, "dzieci by z tego nie było". 

Joanna Koroniewska wraca do zdjęcia z przeszłości

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor znani są z ogromnego dystansu do swojego małżeństwa. W mediach społecznościowych pary często pojawiają się zabawne nagrania przedstawiające domowe perypetie zakochanych. 

Ostatnio na Instagramie gwiazd zamieszczono filmik, który szczególnie rozbawił internautów. Widzimy na nim gwiazdę “M jak miłość” prezentującą zadziwiający wachlarz różnego rodzaju min, wyrażających zniesmaczenie. 

Szok, niedowierzanie, a wreszcie odraza. Tak można byłoby opisać mimikę Joanny Koroniewskiej, którą podziwiać możemy na nagraniu. Okazuje się, że patrzy na… zdjęcia swojego męża z młodości

Policja z całej Polski szuka tej dwójki. Mieli dopuścić się oburzającego czynu

Zdjęcie Macieja Dowbora

Chwilę później podczas nagrania na ekranie pojawiają się nam dwa zdjęcia Macieja Dowbora, pochodzące z lat 90. Widzimy na nim młodego gwiazdora w tlenionych blond włosach, przypominających na pierwszy rzut oka te, które w ostatniej dekadzie XX w. nosił Eminem. 

- Kiedy uświadomiłaś sobie, że gdybyś poznała swojego męża kilka lat wcześniej… dzieci by z tego nie było… - napisała Joanna Koroniewska w opisie zabawnego filmiku. 

Refleksja nad latami 90.

- Czy ktoś może mi wyjaśnić, jakie traumatyczne wydarzenie skłoniło mojego przyszłego męża do zrobienia sobie takiej fryzury?! Zaznaczam, że na tych fotkach jest już osobą pełnoletnią! Czy lata 90-te naprawdę były aż tak abstrakcyjne? - zastanawiała się Joanna Koroniewska. 

W istocie, w mediach społecznościowych coraz częściej odnaleźć możemy żarty z mody, która panowała we wspomnianej dekadzie. Czy podobnie, jak obecnie tę z lat 80., czeka ją kiedyś rehabilitacja? Czas pokaże. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.