Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 31.05.2023 15:05

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili

Justyna Wielgosz i Kamil Osypowicz z programu "Rolnik szuka żony"
kadry z programów "Rolnik szuka żony" i "Pytanie na śniadanie", prod. TVP, wyd. 2021-2023 r., TVP VOD

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz wzięli udział w misyjnym programie TVP pt. "Rolnik szuka żony". Ta przygoda jest już historią, a przed zakochanymi kolejne życiowe wyzwania. Aktualnie zajmują się wychowaniem ukochanej córeczki, a już niedługo odbędzie się ich od dawna zapowiadany ślub. Narzeczeni pieczołowicie się do niego przygotowują, wzięli już udział w sesji narzeczeńskiej. Efekty zapierają dech w piersiach. 

"Rolnik szuka żony" połączył Joannę i Kamila

Kamil Osypowicz jako "rolnik do wzięcia" mógł liczyć na mnóstwo listów od żądnych miłości wielbicielek, jednak tylko kilka zakwalifikował do programu. "Rolnik szuka żony" szczęśliwi okazał się nie tyle dla finałowej trójki dziewcząt, ile dla tej jedynej, czyli Joanny Wielgosz. Kamil Osypowicz zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i już w trakcie formatu było widać, że znakomicie się dogadują. 

Co ciekawe, Joanna Wielgosz wspólny język znalazła nie tylko z przyszłym mężem, ale także jedną ze swoich rywalek. Jak na łamach "Dzień dobry TVN" poinformowała Kamila, dawne konkurentki wciąż utrzymują ze sobą dobry kontakt i nie ma wśród nich zazdrości ani żalu.

Wszak Kamil Osypowicz wybrał spośród nich miłość życia, a nową wybrankę postanowił zaskoczyć już podczas ostatniego odcinka. Będąc na fali miłosnych uniesień, zdecydował, że przed kamerami poprosi Joannę o rękę.  Ślub zaplanowano na październik tego roku, jednak organizacja kościelno-weselnego przedsięwzięcia zaczęła się już teraz. 

Nagranie z komunii hitem internetu. Ksiądz nie mógł powstrzymać śmiechu

"Rolnik szuka żony". Joanna pokazała efekty sesji z narzeczonym

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" mają masę obowiązków związanych z najważniejszą imprezą w ich życiu. Muszą dzielić je z obowiązkami na roli oraz opieką nad dzieckiem. Znaleźli jednak czas, by na chwilę oderwać się od codzienności. Zafundowali sobie sesję narzeczeńską, w której znów mogli powrócić do romantycznych chwil, gdy dobrze się nie znali i zabiegali o swoje względy. 

Joanna Wielgosz specjalnie na potrzeby sesji fotograficznej ubrała się w białą suknię, w którą bez wahania mogłaby (może tak właśnie będzie) pójść przed ołtarz. Kamil również zdecydował się na odcienie bieli. Obojgu towarzyszył  subtelny uśmiech, który z pewnością powodowało maleństwo w ich objęciach. 

"Rolnik szuka żony". Internauci zachwyceni sesją Kamila i Joanny

Sesja przedślubna w swojskiej scenerii okazała się dla nich strzałem w dziesiątkę, co zauważyli także ich fani. "Super, że Wam się udało stworzyć taką cudowną rodzinę", "Dużo szczęścia i miłości dla Waszej trójeczki", "Co za piękna pamiątka" - pisali internauci. Macie podobne wrażenia i Wam też przypadły do gustu fotosy Joanny i Kamila z show "Rolnik szuka żony"?