Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wpadł na oryginalny pomysł na biznes. Fani są kompletnie zaskoczeni
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.03.2023 12:34

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wpadł na oryginalny pomysł na biznes. Fani są kompletnie zaskoczeni

Jarosław Mergner i leganckie bryloczki
YouTube: @jarek Mergner chłopaki do wziecia

"Chłopaki do wzięcia" to prawdziwa trampolina do sławy. Część bohaterów popularnego show Polsatu urosła do rangi prawdziwych celebrytów i z różnym skutkiem starają się podtrzymać zainteresowanie sobą w mediach społecznościowych. Jedną z największych gwiazd programu jest bez wątpienia Jarek "Jaruś" Mergner, który doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut. Teraz wpadł na kolejny pomysł.

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś otworzy wkrótce własny biznes?

Jaruś jest aktywny w mediach społecznościowych i publikuje bardzo dużo filmów na swoim kanale w serwisie YouTube. Z tego, co można wywnioskować, filmy cieszą się dużą popularnością, a ich twórca jest wręcz obdarowywany prezentami przez swoich fanów. Choć Jarek Mergner od pewnego czasu nie jest już "chłopakiem do wzięcia", to nadal surfuje na fali popularności, którą zdobył w programie.

Choć zwykle nagrania Jarka dotyczą jego życia prywatnego i prezentów od fanów, to najnowsze nagranie wyłamuje się z tej konwencji. Celebryta dla odmiany przygotował coś dla swoich wielbicieli, którzy chcieliby pokazać całemu światu swoje uwielbienie dla bohatera "Chłopaków do wzięcia".

Górale stanęli murem za Janem Pawłem II. Lata temu przyrzekli papieżowi ważną rzecz

Czy wkrótce rynek zaleją produkty marki "Jarek""

Na najnowszym nagraniu Jarosław Mergner prezentuje mały gadżet "z tych fajniejszych gadżetów", jakim jest otwieracz z magnesem. Niewielki przedmiot, który może służyć ponoć do otwierania lemoniady, ma nadrukowane zdjęcie celebryty z podpisem, który nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z markowym produktem. Napis "Jarek" nie pozostawia złudzeń, że postacią na otwieraczu jest ulubieniec widzów.

W swoim filmiku celebryta mówi, że podobne otwieracze będzie rozdawał chętnym fanom, którzy się u niego zjawią, ale nie ma wątpliwości, że jest to zalążek potężnego biznesu. Przedsiębiorczy "chłopak do wzięcia" już planuje dalszą ekspansję swojej marki i niewykluczone, że wkrótce w ofercie pojawią się również puzzle z wizerunkiem Jarusia.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" zapowiada kolejne gadżety

Po pojawieniu się magnesów z otwieraczem z wizerunkiem Jarka, planowane są puzzle. To nie pozostawia wątpliwości, że popularny "chłopak do wzięcia" planuje stworzyć serię produktów firmowanych jego twarzą - tym samym Jarosław Mergner dołączyłby do sław pokroju Victorii Beckham, Kim Kardashian, czy Julii Wieniawy.

Niektórzy źle przyjęli jego pomysł. Inni sugerują kolejne pamiątki, pisząc w sposób, który wyśmiewa jego wadę wymowy.

- Puzzle z Twoim wizerunkiem? Jaruś opanuj się, są chyba jakieś granice tego szaleństwa pisze jedna z internautek.

- Zrób “czypinki” jeszcze i “czetykacz” do zlewu - czytamy w innym komentarzu.

Kupowalibyście gadżety "takie fajne" sygnowane przez Jarosława Mergnera?

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL