Rozrywka.Goniec.pl

Goniec

Jarosław Kaczyński zebrał osobliwe życzenia na Dzień Mężczyzn. Kobiety przemówiły

10 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

10. marca to Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Z tej okazji nasi redaktorzy spytali kobiety przemierzające ulice Warszawy, jakie życzenia mają dla wiodących polskich polityków, w szczególności dla Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. Jeden z nich mógł liczyć na wyjątkowe traktowanie. 

Dzień Mężczyzn. Kobiety złożyły życzenia politykom

Chociaż Dzień Mężczyzn nie jest w Polsce tak hucznie świętowany, jak Dzień Kobiet, to niektórzy szczęśliwcy mogli dziś usłyszeć wiele miłych słów. Nasi redaktorzy, pomimo kapryśnej pogody, wyszli na ulice, by przekonać się, na jakie życzenia mogą liczyć Jarosław Kaczyński i Donald Tusk . Co na ich temat sądzą kobiety? 

Okazuje się, że nie wszystkie patrzą na panów z taką samą sympatią. Niektóre samych wspaniałości życzą liderowi Platformy Obywatelskiej, inne zaś szczególnymi łaskami obdarzają założyciela Prawa i Sprawiedliwości. 

Pracownik Lidla nagrał w sklepie TikToki, nie wszyscy klienci są szczęśliwi

Pracownik Lidla pokazał co dzieje się w sklepie, gdy nikt nie widzi. Nie wszyscy są zadowoleni

CZYTAJ DALEJ

Jarosław Kaczyński i Donald Tusk. Czy kobiety życzą im tego samego?

"Dla pana Tuska super, a dla pana Kaczyńskiego "be" - krótko skwitowała jedna z sympatycznych seniorek, a po chwili wtórowała jej kolejna: “Dla Pana Kaczyńskiego żadne, bo go nienawidzę”. Na pytanie, dlaczego Jarosław Kaczyński nie może liczyć na najlepsze życzenia, odparła krzywdząco: "Bo jest stary i brzydki". Kolejne przechodnie również nie szczędziły gorzkich słow. 

- Dla pana Kaczyńskiego nie mam zbyt wielu miłych słów, a dla pana Tuska wszystkiego dobrego - z wybiórczą życzliwością odpowiedziała jedna z dam.

- Dla Pana Kaczyńskiego dużo zdrowia, a dla pana Tuska? Trudno mi powiedzieć - mówiła kolejna z zapytanych  kobiet.

- Dla Jarosława Kaczyńskiego nie mam żadnych życzeń. Żadnych, bo to nie jego święto, bo trzeba być mężczyzną, a on nie jest - gorzko podsumowała mieszkanka Warszawy. Czy następne z Pań również nie zważały na słowa? 

Dzień Mężczyzn. Kobiety zabrały głos ws. polityków

Okazuje się, że większość z przechodzących ulicą kobiet życzyła wszystkiego najlepszego zarówno jednemu, jak i drugiemu. Nie oznaczało to jednak, że brakowało uszczypliwości. "Życzę im, żeby byli bardziej łaskawi dla kobiet", "Żeby wyłączyli telewizory i przestali nam gadać głupoty". Jakie jeszcze słowa padły piątkowego poranka na ulicach stolicy i czego kobiety życzyły tym politykom?

"Szczerze mówiąc, to oboju życzę zdrowia, niezależnie od moich poglądów politycznych", "Dla pana Kaczyńskiego, aby więcej uwagi zwracał na kobiety, a dla pana Tuska, żeby zrobił to samo, bo im obu tego brakuje", "Dużo zdrowia, jak dla wszystkich", “Wszystkiego najlepszego życzę”, "Życzę im rozumu. Żeby go mieli i żeby go używali". 

Jedna z reprezentantek młodszego pokolenia pokusiła się nie tyle na winszowanie, ile na analizę skuteczności politycznej Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. Niestety, dla żadnego z nich nie miała dobrych wiadomości. 

- Uważam, że w tym wieku już nie wniosą za dużo do polityki - ani jeden, ani drugi. To jest czas, aby ktoś młodszy przejął stery, może wykaże więcej inicjatywy - podkreśliła.

"Życzę przede wszystkim zdrowia" - powiedziała następna, która postanowiła zadedykować politykom autorski wierszyk: "Wszystkim na początek jako wolna została dana. Może być więc jako dobra, albo zła rozporządzana. Dobra wola złego czynić nie pozwala, zła wola demony wyzwala". A jakie są Wasze życzenia na Dzień Mężczyzny? 

 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: Goniec

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska stanęła w obronie Jana Pawła II. Gwiazda TVP podjęła zdecydowane kroki

CZYTAJ DALEJ
Zatrzymali karawan do kontroli, gdy zajrzeli do środka zamarli. Nie mogli odpuścić, wkroczyli do akcji

Zatrzymali karawan do kontroli, gdy zajrzeli do środka zamarli. Nie mogli odpuścić, wkroczyli do akcji

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]