Rozrywka.Goniec.pl

Jarosław Jakimowicz, Katarzyna Skrzynecka, Edward Miszczak fot. KAPiF

Jarosław Jakimowicz niespodziewanie stanął w obronie Skrzyneckiej. Dostało się Miszczakowi

10 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Jarosław Jakimowicz jest uznawany za jednego z pupilków Telewizji Polskiej. Aktor słynie z konserwatywnych poglądów i zamiłowania do słownych potyczek z celebrytami. Mężczyzna postanowił zabrać głos w sprawie masowych zwolnień w telewizji Polsat.

Jarosław Jakimowicz o serii zwolnień w Polsacie

Edward Miszczak 16 stycznia 2023 roku obejmie funkcję dyrektora programowego Telewizji Polsat. Choć do oficjalnego przejęcia przez niego nowego stanowiska zostało jeszcze trochę czasu, 67-latek już wprowadził w stacji pewne zmiany.

Z pracą w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnało się dwóch jurorów. W muzycznym show nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego , którzy zostali zwolnieni. W programie zabraknie również Piotra Gąsowskiego, który wspólnie z Maciejem Dowborem tworzył uwielbiany przez widzów duet prowadzących.

Decyzja, którą najprawdopodobniej podjął Edward Miszczak wywołała w sieci prawdziwą burzę. Głos w tej sprawie zabrali już nie tylko sami zainteresowani, ale również postronni celebryci. O zwolnieniu kolegów i koleżanek z branży wypowiedzieli się między innymi Agata Młynarska i Maciej Dowbor .

Jarosław Jakimowicz staje w obronie Katarzyny Skrzyneckiej

Teraz sytuację postanowił skomentować Jarosław Jakimowicz, który na codzień pracuje w Telewizji Polskiej. Gwiazdor stanął w obronie Katarzyny Skrzyneckiej i nie odmówił sobie wbiciu kilku szpileczek Edwardowi Miszczakowi.

- Burza i czystka w Polsacie, ale zobaczcie jak generalnie media się temu przyglądają i tylko relacjonują. Miszczak zwalnia kolejne osoby i jakoś nikt w tym nie widzi polityki i ideologii. No tak obłudnicy, to tylko TVP - zaczął aktor.

W dalszej części wpisu gwiazdor TVP w serdecznych słowach wypowiedział się o Katarzynie Skrzyneckiej i Piotrze Gąsowskim. Celebryta zasypał ich komplementami.

- Miszczak zwalnia - moim zdaniem wyjątkową - Kasię Skrzynecką. Program to ekipa jak produkcja filmowa. Moim zdaniem jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy Piotr Gąsowski zachowuje się solidarnie wobec swojej wieloletniej koleżanki i rezygnuje z programu. Dziś nie mam z Piotrem kontaktu, ale przez wiele lat wiele pięknych sytuacji w wielu pięknych miejscach nas połączyło. Zawszę chłopak z charakterem i jajami - napisał aktor na Instagramie.

Oberwało się z kolei Maciejowi Dowborowi, który również zabrał głos w tej sprawie. - On nie wie co się stało? On się będzie zastanawiać? A może musi zrobić bilans : obnażenie się z braku charakteru a PINIĄDZE? - dopytywał Jarosław Jakimowicz.

Swój instagramowy post aktor znany z "Młodych Wilków" zakończył w typowym dla siebie stylu. - Broni swój swego, słaby słabego , brak charakteru będzie zawsze bronił takiego samego. Zawsze będzie bronić... Wyciągajcie sami wnioski bo mnie mdli jak myślę o tym środowisku. Przestańcie wreszcie promować "mało męskich " mężczyzn i te p.....zachownia bo wstęp do zagłady świata - skwitował.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Justyna Majkowska ujawniła prawdę o występach w Ich Troje. "Zaciskałam zęby"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat. W komentarzach zawrzało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin zatrzymana przez policjantów na marszu, mieli jedną prośbę. „Wie pani, jak to się może skończyć”
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Występ Maryli Rodowicz w Opolu zagrożony? Niepokojące wieści tuz przed festiwalem, gwiazda zabrała głos
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Książę William napisze książkę? Brytyjczycy już zacierają ręce
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Grażyna Torbicka zdradziła prawdę o pracy w TVP. Padły gorzkie słowa
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę. Blond to już przeszłość
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Po pracy na planie "M jak miłość" trafił na terapię. Powód budzi zdumienie
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Janusz Chabior postarzał się o 10 lat. Na najnowszym zdjęciu jest nie do rozpoznania
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Jackowski miał pierwsze wizje w wieku 27 lat. Nie wspomina ich najlepiej
Czytaj więcej >