Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Jarosław Jakimowicz oburzony wywiadem Doroty Szelągowskiej. Obraził Kubę Wojewódzkiego

31 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Jarosław Jakimowicz słynie z tego, że nie przebiera w słowach i niespecjalnie zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów. "Gwiazda" TVP tym razem skomentowała rozmowę Doroty Szelągowskiej z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Zalecił prowadzącym terapię.

Jarosław Jakimowicz zareagował na rozmowę Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska kilka dni temu gościła w podcaście "WojewódzkiKędzierski" Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Prowadząca "Totalne remonty" i córka pisarki Katarzyny Grocholi w rozmowie ponownie nawiązała do głośnej sprawy swojego ojczyma, który miał stosować wobec jej matki przemoc. Celebrytka wprost nazwała mężczyznę pedofilem, a w rozmowie z prowadzącymi rozwinęła ten traumatyczny wątek.

- Mój ojczym najprawdopodobniej mnie nie skrzywdził. Z tego, co wiem, pracuje w TVP, ale nie wiem dokładnie, nie mam wielu wspomnień z tego czasu - powiedziała Dorota Szelągowska w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Piotr Żyła

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

CZYTAJ DALEJ

Były partner Katarzyny Grocholi miał używać przemocy wobec niej

Gwiazda przyznała, że nie chce nic więcej zdradzać na ten temat, gdyż wraz z mamą obawia się pozwu. Te słowa z kolei oburzyły Jarosława Jakimowicza , który od paru lat pracuje w TVP, w której rzekomo były ojczym Doroty Szelągowskiej obecnie pracuje.

"Niemłody wilk" nie mógł przejść obojętnie wobec insynuacji, że w Telewizji Polskiej pracuje pedofil, dlatego postanowił skomentować sytuację na swoim Instagramie. Napisał, co myśli o Dorocie Szelągowskiej i prowadzących podcast Kubie Wojewódzkim i Piotrze Kędzierskim.

Jarosław Jakimowicz postanowił zareagować na słowa Doroty Szelągowskiej

- Jak słucham tych trzech osób, to dziś wiem na 100 proc. To są zje...e głowy [...] Od lat Grochola opowiada o swoich problemach, alkoholu, patologicznym związku. Ta tutaj o atakach paniki. Ta sytuacja nie wynika z tego, że to matka wybrała tego faceta pedofila. To nie matka odpowiada, jak długo akceptowała jego jazdy. Na ile rzeczy przymykała oko, na co się godziła, nieważne. Jak długo jej to pasowało, nieważne. Ile razy pili alkohol razem? Nieważne. Wiecie, co jest najważniejsze? Że on teraz pracuje, prawdopodobnie, w TVP . Nie wierzę. Co to za debilna konstrukcja? - grzmiał Jarosław Jakimowicz w mediach społecznościowych.

Celebryta w swoim poście zalecił prowadzącym i Dorocie Szelągowskiej udanie się na terapię, a do Kuby Wojewódzkiego zwrócił się bezpośrednio, podsumowując krótko: "Kuba, wy jesteście kretynami". Król katalizatorów tym samym wyraził swoją opinię na temat uczestników podcastu.

Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

CZYTAJ DALEJ
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektami zabiegu kosmetycznego. Fani nie mogą oderwać wzroku

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Maleńczuk zdradził w Sopocie swoją tajemnicę. Odkrył karty z mrocznej przeszłości
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz zagrała "Małgośkę" w Sopocie. Nagle na scenę wszedł Edward Miszczak
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Gwiazda pokazała okazały pierścionek
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Górniak kompletnie zaskoczyła fanów. Gwiazda zdobyła się na niecodzienny gest
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Damięcki był wielką gwiazdą Plebanii. Spotkał go wielki dramat
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]