Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Jarosław Jakimowicz grozi Odecie Moro ujawnieniem "haków." "Mam wasze wiadomości"

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Jarosław Jakimowicz z racji prowadzenia w TVP Info programu publicystycznego rości sobie prawo do wypowiadania się publicznie w imieniu wszystkich wyznających konserwatywne i prawicowe poglądy. Ze swojego "posłannictwa" postanowił skorzystać również w przypadku Odety Moro, która wzbudziła niezdrowe zainteresowanie aktora po publikacji wpisu dotyczącego wyroku w sprawie aborcji. Czym zagroził jej Jarosław Jakimowicz?

Odeta Moro o wyroku ws. aborcji

Jarosław Jakimowicz specjalizuje się we wmawianiu oponentom "buty, chamstwa i tkwienia w życiowym szambie", jednak jego twórczość również nie jest daleka od tych osobliwych opisów. Gwiazdor "Młodych wilków" i TVP Info kolejny raz dał przykład swojej bezkompromisowości i niespodziewanie zaatakował Odetę Moro. Czym mu "zawiniła"?

Odeta Moro opublikowała na Instagramie fragment nowego odcinka programu "Onet Rano", w którym pełni rolę prowadzącej. Ze swoimi gośćmi porusza rozmaite, nie tylko rozrywkowe tematy. Jednym z nich było pokłosie wyroku dla Justyny Wydrzyńskej, która została skazana za pomoc w aborcji. - To pierwszy taki wyrok w Polsce i Europie - czytamy na profilu Odety Moro.

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Jarosław Jakimowicz zaatakował Odetę Moro

 Okazało się, że te słowa z niewiadomych przyczyn mocno rozwścieczyły Jarosława Jakimowicza, który pokusił się na odzew okraszony dość dziwnymi uwagami. 

- To jak pani taka mądra, to może wyjaśnimy wreszcie program TVN „Agent” - edycję, w której pani mądra Odeta brała udział? Jak traktowaliście ludzi i ustalaliście wyniki i konspirowałaś bez szacunku dla naiwnych uczestników tego programu. Przecież to podła ustawka  - rozpoczął aktor będący na liście płac TVP. 

Niestety, nie da się dokładnie wytłumaczyć, co autor postu miał na myśli. Gdyby zaznajomił się z zasadami programu "Agent Gwiazdy" wiedziałby przecież, że polegają na dokooptowaniu do drużyny tytułowego agenta, który wciela się w jednego z uczestników, jednak w tajemnicy działa na ich szkodę. W jednej z edycji z tego zadania doskonale wywiązała się Odeta Moro. O co zatem chodzi Jarosławowi Jakimowiczowi i jak ta sprawa ma się do aborcji?

Jarosław Jakimowicz grozi Odecie Moro

Niestety, na to pytanie odpowiedź zna tylko kontrowersyjny celebryta, który w dalszej części swojego przenikliwego wpisu podjął się mało subtelnych sugestii, jakoby był w posiadaniu niezidentyfikowanych, tajemniczych materiałów kompromitujących  prowadzącą. 

- Nie powiem, póki co od kogo, ale mam wasze wiadomości, które przez przypadek weszły na zsynchronizowany telefon. Wy sytuację będziecie pamiętać i wiedzieć, o kogo chodzi. Gdybyście teraz mieli pomysł wpłynąć na tę osobę to i tak ja mam to już u siebie. Czeski błąd, ale kosztowny - groził Odecie Moro Jarosław Jakimowicz. 

W dalszym ciągu nie sposób zestawić ze sobą tematyki odcinka dotyczącego aborcji z ostrzeżeniami, jakie poczynił po tej zapowiedzi Jarosław Jakimowicz. Czyżby tym sposobem chciał dać Odecie Moro do zrozumienia, że może wyznawać tylko jedyny słuszny pogląd na ten trudny temat? 

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]