Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie. Zdjęcia z uroczystości obiegły internet
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.11.2022 09:56

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie. Zdjęcia z uroczystości obiegły internet

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie. Niesławny piłkarz wydał fortunę
Instagram: @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka oficjalnie zostali małżeństwem, choć dopełnić muszą jeszcze kilku formalności, aby ich ślub ważny był również w Polsce. Para wzięła ślub w tajemnicy, podczas swojego pobytu na Florydzie. O samej ceremonii wiedziało zaledwie kilka osób.

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie

Jakub Rzeźniczak i jego obecna ukochana pobrali się na plaży na Florydzie, a wśród gości nie brakowało celebrytów. Piłkarz znany ze swojego bujnego życia uczuciowego poślubił Paulinę Nowicką po niecałym roku narzeczeństwa.

Wokół miłosnych podbojów piłkarza narosło wiele kontrowersji. W latach 2016-2020 piłkarz był mężem Edyty Zając, ale nie przeszkodziło mu to w romansie ze studentką prawa Eweliną, z którą doczekał się nieślubnej córki, Inez. Niedługo po rozstaniu w głowie zawróciła mu uczestniczka 5. edycji programu "Top Model", Magdalena Stępień.

Jak to w przypadku Jakuba Rzeźniczaka bywa, uczucie nie przetrwało próby czasu i para rozstała się niedługo przed przyjściem na świat ich syna, Oliwiera, co wzbudziło ogromne kontrowersje.

Jakub Rzeźniczak zostawił ciężarną modelkę i zaczął spotykać się z Pauliną Nowicką, z której oświadczył się wartym majątek pierścionkiem podczas pobytu w USA. W tym czasie okazało się, że jego syn jest ciężko chory i jego mama zdecydowała o podjęciu leczenia w klinice w Izraelu. Niestety Oliwier zmarł niedługo po swoich pierwszych urodzinach.

Od kilku dni Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka przebywają na Florydzie, gdzie w tajemnicy wzięli ślub. 28 listopada na plaży w miejscowości Key Biscayne para powiedziała sobie sakramentalne "tak", a wesele wyprawiono na Ocean Drive w Miami Beach.

Świeżo upieczeni małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie, na którym nie szczędzą sobie czułości. Ponieważ ich ślub odbył się w stanie Floryda, obowiązuje na terytorium całych Stanów Zjednoczonych. Aby ich małżeństwo było legalne także w Polsce, muszą je zarejestrować, przedkładając odpowiednie dokumenty w polskim urzędzie.

Wśród gości była mama panny młodej, a także m.in. znajomy piłkarza Krzysztof Gojdź. Lekarz medycyny estetycznej podzielił się na Instagramie nagraniem ze ślubu Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Za menu na weselu odpowiadała również znana Anna Strażyńska - szefowa kuchni z Tawerny Kapitańskiej.

Jakub Rzeźniczak poślubił Paulinę Nowicką. Kim jest najnowsza ukochana piłkarza?

Paulina Nowicka jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku resocjalizacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2018 r. można było ją zobaczyć w jednym z teledysków rapera DonGURALesko, a w 2016 r. brała udział w konkursie Wielkopolska Miss 2016.

Zawodowo związana była przez jakiś czas z drugoligową Stalą Rzeszów, w której pełniła funkcję specjalisty ds. komunikacji. Z klubem rozstała się pod koniec 2021 r. i przeniosła się do Płocka, aby być bliżej Jakuba Rzeźniczaka.

- Przyjeżdżając do Rzeszowa, nie spodziewałam się, że Stal Rzeszów wniesie tak dużo do mojego życia. Rozwinęłam i nauczyłam się tu bardzo dużo przez te lata. Siłą tego Klubu są ludzie, którzy go tworzą - pisała na Twitterze.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: