Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jak dostać się na kolację w „Kuchennych rewolucjach”? Magda Gessler zdradziła tajemnicę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.09.2022 07:59

Jak dostać się na kolację w „Kuchennych rewolucjach”? Magda Gessler zdradziła tajemnicę

magda gessler
TRICOLORS/East News

„Kuchenne rewolucje” to największy szlagier telewizji TVN, którego gospodynią jest soczysta niczym karkówka Magda Gessler. Z lepszym lub gorszym skutkiem zmienia losy właścicieli podupadających lokali. Zwieńczeniem jej kilkudniowych starań jest uroczysta kolacja, a zaproszeni goście mogą spróbować polecanych i przygotowanych przez gwiazdę dań. Jak się na nią dostać? Restauratorka zdradziła tajemnicę.

Magda Gessler postrachem restauratorów, ale „nie taki diabeł straszny, jak go malują”

„Kuchenne rewolucje” są emitowane w telewizji już od 25 (!) sezonów. Schemat działania znają już niemal wszyscy Polacy – Magda Gessler wchodzi do niepopularnego lokalu i próbuje ich specjalności z karty. Wtedy zazwyczaj mało co spełnia jej oczekiwania, a swojemu niezadowoleniu daje wyraz, rzucając talerzami lub zastawionymi stołami w rytm pieprznych i fantazyjnych przekleństw.

Następnie urządza tyradę krytyki skierowaną wobec właścicieli restauracji, po czym wkracza do kuchni i zarządza generalne porządki. Gdy lokal jest już wysprzątany, ekipa remontowa nadaje mu nowy wymiar – odświeża dekoracje, maluje ściany i, pod nadzorem „artystycznego oka” posiadającej bujne loki prowadzącej, nadaje mu przytulny i kameralny charakter.

Ostatniego dnia rewolucji była ukochana Piotra Adamczyka (zwanego w jej biografii tajemniczym „Aktorem”) brata się z kucharkami i wspólnie przygotowują zestaw przepysznych dań, które stają się częścią zmodernizowanego (lub stworzonego od podstaw) menu. W każdym odcinku na uroczystą kolację uświetniającą zmiany zapraszane jest grono osób, które degustuje czasem tradycyjnych, czasem innowacyjnych, ale zawsze smacznych potraw. Jak dostać się na taką biesiadę?

Magda Gessler ujawniła tajemnicę „Kuchennych rewolucji”

Na ten temat powstało już wiele teorii spiskowych. Internauci snuli wizje, jakoby każdy musiał za nią płacić, inni natomiast byli przekonani, że w finale rewolucji biorą udział statyści. Nic bardziej mylnego. Ku zaskoczeniu wszystkich, „królowa TVN” odpowiedziała na pytanie internauty. A zatem – jak zostać gościem „Kuchennych rewolucji?”

To banalnie proste. Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, by zostać zaproszonym. Warto koczować wokół rewolucjonizowanej restauracji i przypadkiem „dać się złapać”, chociażby podczas promocji, która jest nieodłączną częścią każdego odcinka. Zapraszane są osoby z ulicy, więc każdy ma szansę wystąpić w telewizji, a jednocześnie spałaszować wiktuały prosto spod łaskawej i pełnej złotych pierścionków ręki blondwłosej warszawianki.

Program cieszący się stale rosnącą popularnością i jest jednym z najbardziej opłacalnych dla stacji TVN. Stawka za reklamę podczas emisji jest najwyższa i oscyluje wokół 86 tysięcy złotych. Hit ma zatem przed sobą obiecującą przyszłość, a pomimo aż 25 sezonów grono jego fanów ciągle rośnie. Czy Wy również do nich należycie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Goniec