Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS, Piotr Molecki/East News

Jacek Kurski może się wzruszyć. Marcin Miller stanął w obronie TVP, ryzykował oburzeniem fanów

17 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Jacek Kurski z pewnością ucieszy się na wieść o tym, że w obronie krytykowanej przez wielu widzów Telewizji Polskiej stanął osobiście Marcin Miller. Gwiazdor wszedł w polemikę z fanami, którzy szydzili w jego mediach społecznościowych z państwowej stacji.

Z pewnością niewiele gwiazd walczyłoby o honor medium zarządzanego przez Jacka Kurskiego, ryzykując utratę sympatii swoich fanów. Marcin Miller udowodnił, że nie jest to dla niego problemem.

Jacek Kurski może być dumny. Marcin Miller stanął w obronie TVP

Odkąd Jacek Kurski zasiadł na fotelu prezesa TVP , tuż po przejęciu władzy w Polsce przez PiS , stacja zmaga się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Problemami, które wydają się już nie do naprawienia.

Programy informacyjne przypominające tubę propagandową, obniżenie standardów dziennikarskich, czy poziomu muzyki prezentowanej na antenie stacji sprawiło, że wielu widzów na zawsze pożegnało się z telewizją państwową.

Nie oznacza to jednak, że medium nie pozyskało nowej publiczności, wśród której znalazł się nawet popularny muzyk disco polo Marcin Miller , który nie kryje, że jest fanem "Pytania na śniadanie" , a i sam chętnie występuje podczas wydarzeń organizowanych przez TVP.

W ostatnim czasie wokalista wdał się nawet w utarczkę słowną z fanami, którzy postanowili na jego profilu na Instagramie pożartować sobie nieco z telewizji Jacka Kurskiego. Lider Boys postanowił stanąć w jej obronie.

Marcin Miller wchodzi w dyskusję z fanami

Na profilu Marcina Millera na Instagramie pojawiło się nagranie przedstawiające fragment programu "Pytanie na śniadanie", w którym opowiedziano o urazie nogi, jakiego w ostatnim czasie doznał piosenkarz .

- Nieeee…. No „nius roku” - skomentował filmik lider Boys.

Ironiczne podejście do tematu przez Marcina Millera skłoniło jego fanów do żartów, pod którymi kryła się krytyka państwowej telewizji. Wiele z komentarzy pod postem zawierało w treści hasło "jaka telewizja taki news".

Piosenkarz, urażony najwyraźniej nieprzychylnymi opiniami na temat telewizji, w której często się pojawia, postanowił skomentować jeden z wpisów, opublikowany przez swoją fankę. Ta nie spodziewała się z pewnością takich słów ze strony swojego idola.

- To akurat takie trochę słabe. No ale co ja tam wiem - napisał gwiazdor.

Choć pod nagraniem pojawiło się wiele innych wypowiedzi miłośników Marcina Millera, będących w podobnym tonie, piosenkarz nie komentował więcej wpisów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Radio Maryja nagle skrytykowało Roksanę Węgiel. Zaskakujące słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Urszuli Dudziak miała ponad 5 promili, gdy trafiła do szpitala. Była naga i poturbowana
Czytaj więcej >

Gwiazdy

6-letni synek słynnego muzyka wypadł z 5. piętra. Trwa walka o jego życie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktorka "M jak miłość" czy "Czterech pancernych". Słynny syn potwierdził tragiczne wieści
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda opublikowała w sieci niepokojące nagranie. Gwiazda zdecydowała się na gorzkie wyznanie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz oburzony wywiadem Doroty Szelągowskiej. Obraził Kubę Wojewódzkiego
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]