Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Iwona Pavlović zapozowała do zdjęcia z ukochaną mamą. Opublikowała wzruszające słowa

28 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Iwona Pavlović od wielu lat jest jurorką "Tańca z gwiazdami" i wypracowała sobie opinię szczególnie wymagającej dla uczestników. Wielokrotnie gwiazdy programu mówiły, że to właśnie jej surowych ocen boją się najbardziej. Prywatnie "Czarna Mamba" okazuje się jednak być całkowitym przeciwieństwem jurorki z programu.

Iwona Pavlović opublikowała zdjęcie z mamą

Iwona Pavlović na co dzień ponoć jest uosobieniem ciepła i jest szczególnie rodzinną osobą. Najważniejsza dla niej jest ponoć jej mama, którą właśnie pokazała na Instagramie. Okazuje się, że miała ku temu bardzo ważny powód.

Nie da się ukryć, że utytułowana tancerka i gwiazda TV ma bardzo napięty grafik, ale podobno zawsze znajdzie czas, aby spędzić chwilę z ukochaną mamą. "Czarna Mamba", gdy nie ma jej obok, stara się wspierać seniorkę także finansowo, gdyż jej mama ma dość niską emeryturę, która w obecnych czasach nie starcza na zbyt wiele.

Iwona Pavlović postanowiła uczcić wyjątkowe wydarzenie

- Mam mamę emerytkę, która jest normalną kobietą w Polsce, ma emeryturę niezbyt wysoką, więc wiem, jak ona sobie radzi. Ona na szczęście ma nas [...] Cały czas rozmawiam z mamą i ona cały czas mówi: gdyby nie dzieci... [...] Wiadomo, że moja mama dużo mniej wydaje, bo my ją zapraszamy na jakieś obiady, czy też jej coś kupujemy, czy też robimy jej najzwyczajniej w świecie zakupy - zdradziła jakiś czas temu Iwona Pavlović w rozmowie z "Faktem".

Niedawno jurorka "Tańca z gwiazdami " postanowiła pokazać swoją ukochaną mamę szerszej publiczności, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie. W komentarzach zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów, którzy nie kryli, że są pod wrażeniem urody jej mamy i odkryli, po kim Iwona Pavlović odziedziczyła urodę. Posypały się również życzenia dla seniorki, ponieważ to właśnie z okazji 90. urodzin mamy gwiazda postanowiła opublikować wspólną fotografię.

Iwona Pavlović pokazała mamę na Instagramie

- Zenia... Moja Mama... Moja Królowa... Najwspanialsza kobieta na świecie. Dzisiaj ma 90 lat. Żyj kochana mamciu, tyle ile chcesz ... Bardzo Cię kocham, bardzo Cię kocha cała rodzina - czytamy we wpisie Iwony Pavlović na Instagramie.

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]