Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Padła zaskakująca kwota, wielu będzie zdziwionych
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.05.2023 08:30

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Padła zaskakująca kwota, wielu będzie zdziwionych

Krzysztof Jackowski
Youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski od kilku lat należy do najpopularniejszych wróżbitów w kraju. Medium transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie i organizuje transmisje na żywo, podczas których komunikuje się z widzami i dzieli przemyśleniami na temat przyszłości. Ile na tym zarabia?

Ile zarabia Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski przez lata wypracował sobie markę najsłynniejszego jasnowidza w Polsce i obecnie angażuje się w najbardziej medialne sprawy. Medium pomagało, m.in. przy poszukiwaniach Iwony Wieczorek i wraz z Krzysztofem Rutkowskim najczęściej podejmuje się "rozwikłania" najgłośniejszych spraw.

Krzysztof Jackowski jest dziś bardzo rozpoznawalną postacią i nikogo nie dziwi, że transmisje z jego udziałem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Choć nie wiadomo, ile dokładnie zarabia najpopularniejsze medium w Polsce, to można ocenić jego zarobki z działalności w serwisie YouTube. O jakiej kwocie mówimy?

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

Specjalista ocenił zarobki najpopularniejszego wróżbity w kraju

Portal wirtualnemedia.pl skontaktował się z ekspertem Pawłem Kwaśniewskim i zapytał go o możliwe zarobki Krzysztofa Jackowskiego w serwisie YouTubie. Specjalista ocenił, że medium, które z wykształcenia jest tokarzem, zarabiać może nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

- Nie umiem odpowiedzieć dokładnie, jaka to może być kwota, ale byłbym zaskoczony, gdyby przy takich zasięgach i częstotliwości robienia live'ów nie zarabiał na tym 10 tys. zł miesięcznie, a nawet więcej - czytamy na portalu wirtualnemedia.pl.

Krzysztof Jackowski zwykle publikuje kilkanaście filmów miesięcznie i obecnie na jego koncie znajduje się ponad 500 nagranych audycji - z których największym zainteresowaniem cieszą się zdecydowanie jego wizje przyszłości.

Krzysztof Jackowski jeszcze niedawno zapewniał, że zarabia niewiele

Wnioski portalu wirtualnemedia.pl są dość zaskakujące, biorąc pod uwagę niedawne słowa Krzysztofa Jackowskiego, który zarzekał się, że nie zarabia zbyt wiele. W 2018 roku w jednym z wywiadów dla portalu nowosci.com.pl wspominał również, że w jego pracy pieniądze nie są priorytetem.

- Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się - zapewniał wróżbita.

Źródło: wirtualnemedia.pl, nowosci.com.pl