Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska w zupełnie nowej roli. Mianowano ją Ambasadorem Korpusu Solidarności

4 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Ida Nowakowska, znana gwiazda Telewizji Polskiej, została uhonorowana tytułem Ambasadora Korpusu Solidarności. Gwiazda oficjalnie została powołana przez ministra Piotra Glińskiego.

To wyjątkowe wydarzenie w życiu Idy Nowakowskiej. Prezenterka jest szczęśliwa, czemu dała wyraz na swoim Instagramie.

Wielka radość Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska to jedna ze sztandarowych twarzy Telewizji Polskiej . Prezenterka pojawia się na niemal każdym większym wydarzeniu organizowanym przez stację i jest jedną z gospodyń cieszącego się ogromną popularnością "Pytania na śniadanie" .

Niewielu pamięta dziś, że swoje pierwsze kroki gwiazda stawiała na deskach teatrów Roma oraz Buffo, a jako mała dziewczynka występowała u boku takich aktorów jak Til Schweiger, czy Steven Seagal.

Ida Nowakowska powiadomiła o kolejnym zaszczycie, jaki ją spotkał, a który prawdopodobnie przewyższa wszystko, co osiągnęła do tej pory. Wszystko opisała na swoim Instagramie.

- To dla mnie wielki zaszczyt oświadczyć, że zostałam powołana na Ambasadora Korpusu Solidarności - wyjawiła prezenterka TVP.

Ida Nowakowska ambasadorem

Na Instagramie Idy Nowakowskiej pojawiły się fotografie przedstawiające dziennikarkę odbierającą zaszczytny tytuł od ministra Piotra Glińskiego. Gwiazda podziękowała wszystkim zaangażowanym w przyznanie jej wyróżnienia.

- Dziękuję Dyrektorowi Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego - Panu Wojciechowi Kaczmarczykowi. Dziękuję również Premierowi Piotrowi Glińskiemu za uroczyste powołanie - napisała.

Jak wyjaśniła, rola jest dla niej bardzo ważna i czuje się zaszczycona, stając się częścią korpusu odpowiedzialnego za promowanie wartości takich jak szacunek, solidarność i uczciwość.

Pod postem Idy Nowakowskiej zaroiło się od gratulacji. Fani cieszą się jej szczęściem i przesyłają jej wyrazy uznania. Wszyscy zgadzają się, że tytuł jest w pełni zasłużony.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]