Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ida Nowakowska ujawniła dziwne upodobania swojego męża. Gwiazda TVP zdradziła zaskakujące szczegóły
Alicja Czepli
Alicja Czepli 12.08.2022 10:34

Ida Nowakowska ujawniła dziwne upodobania swojego męża. Gwiazda TVP zdradziła zaskakujące szczegóły

Ida Nowakowska
Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska to niekwestionowana gwiazda Telewizji Polskiej. Celebrytka od lat jest szczęśliwą żoną Amerykanina Jacka Herndona. Ulubienica Jacka Kurskiego bardzo chętnie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym. W rozmowie z Faktem opowiedziała o dziwnych skłonnościach i upodobaniach męża. Nie uwierzycie, jakie jest jego ulubione danie.

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Tancerka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" zaskarbiła sobie przychylność widzów oraz władz stacji uśmiechem, konserwatywnymi poglądami, a także wpisywaniem się idealnie w stereotyp Matki-Polki. Poza wielką karierą w mediach jest bowiem szczęśliwą matką i żoną.

Choć prezenterka nazywa samą siebie patriotką i jest bardzo przywiązana do polskiej kultury, to w jej życiu ważną rolę odgrywają także Stany Zjednoczone. Ida Nowakowska ma podwójne obywatelstwo i dużą część swojego życia spędziła za oceanem. W Kalifornii studiowała aktorstwo i to właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, Jacka Herndona.

Para wzięła ślub w 2015, po czym podjęli decyzję o tym, by razem zamieszkać w Polsce. Okazuje się bowiem, że mąż tancerki zakochał się nie tylko w niej, ale także w polskiej kulturze. Para w zeszłym roku doczekała się dziecka, synka Maksymiliana. Prowadząca TVP prowadzi bardzo udane życie rodzinne, którym chętnie się chwali w mediach.

Teraz Ida Nowakowska szczerze opowiedziała o tym, co jej mąż w Polsce lubi najbardziej. Okazuje się, że Amerykanin szczególnie upodobał sobie naszą rodzimą kuchnię i nie wyobraża sobie bez niej życia. Jedno danie zupełnie skradło jego serce.

Ida Nowakowska o kulinarnych upodobaniach męża

Jack Herndon jest postacią dość enigmatyczną w polskich mediach, kojarzony jest głównie jako mąż znanej prezenterki TVP. Okazuje się, że choć poznali się na studiach aktorskich, to jego plany oscylują w nieco innym kierunku, planuje bowiem zająć się dyplomacją. Ma ponoć wywodzić się z republikańskiej rodziny, co nieco tłumaczy zafascynowanie polską kulturą.

Jego serce zupełnie zdobyła polska kuchnia, choć trzeba przyznać, że znacznie się różni od jego rodzimej, amerykańskiej. Dziennikarka z uśmiechem na ustach opowiedziała jakie danie jest dla niego niekwestionowanym faworytem. Tego nikt się nie spodziewał.

- Jego najbardziej ulubioną potrawą polską jest schabowy z mizerią, z młodymi ziemniaczkami i z koperkiem. I ten schabowy dla niego najlepszy jest w Warsie. Kochamy jeździć pociągami polskimi, bo one są takie wyjątkowe. - zachwyca się Nowakowska w rozmowie z "Faktem".

Zapewne wielu Polaków, by się z nią zgodziło, że polskie pociągi są wyjątkowe, choć niekoniecznie w tym samym kontekście. Idąc za ciosem, tancerka postanowiła opowiedzieć przezabawną w jej opinii historię o tym, jak jej mąż zjadł trzy schabowe jednego dnia.

Podczas długiej podróży zdecydował się na tego kotleta na śniadanie, kiedy docierali, była już pora obiadu, więc zjadł kolejnego, a w drodze powrotnej czekał go jeszcze kolejny. Zazdrościcie Nowakowskiej takiego męża?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt