Rozrywka.Goniec.pl

Jan BIELECKI/East News

To koniec Ich Troje? Michał Wiśniewski zabrał głos, nie pozostawił fanom żadnych złudzeń

21 Lipca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

W sieci od pewnego czasu można natknąć się na pogłoski, że to już koniec zespołu Ich Troje. Dla wielu może być zaskoczeniem... to, że zespół nadal istnieje! Choć od lat nie nagrał żadnego hitu na miarę "Powiedz", czy "Tanga straconych", to zespół grupa wciąż koncertowała. Sprawę skomentował sam Michał Wiśniewski.

Ich Troje kończy karierę? Michał Wiśniewski wszystko wyjaśnił

Lider zespołu "Ich Troje" podziękował fanom i ujawnił, czy plotki o rozwiązaniu zespołu są prawdziwe. Nie ulega wątpliwości, że jest on najbardziej medialnym członkiem zespołu i, w dużej mierze, to on wciąż utrzymywał go "na powierzchni". Choć od lat działalność "Ich Troje" opiera się na odcinaniu kuponów od sławy z przełomu wieków, to dopiero teraz muzyk postanowił wypowiedzieć się na temat zakończenia kariery.

Zespół Ich Troje powstał w listopadzie 1995 roku. W skład formacji niezmiennie wchodzą Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski. Złośliwi twierdzą, że w zespole zawsze występuje Michał Wiśniewski, "kobieta, którą podrywa", i "ten trzeci, co się przygląda". Wszystko dlatego, że od lat w grupie zmieniają się wokalistki.

Choć o pierwszej z nich, Magdzie Femme, niewielu pamięta... to już kolejne na zawsze zdobyły sympatię słuchaczy. Drugą wokalistką była Justyna Majkowska - to właśnie z nią zespół święcił największe triumfy w rozgłośniach radiowych. Jej głos usłyszeć mogliśmy w hitach takich jak "Powiedz" czy "Razem, a jednak osobno".

Kolejną wokalistką Ich Troje była Anna Świątczak, a jej następczyniami były Justyna Panfilewicz, Marta Milan i Agata Buczkowska. O trzech ostatnich mało kto słyszał, gdyż za ich czasów zespół skupiał się już raczej na odcinaniu kuponów od dawnej sławy. Nie nagrały też z "Ich Troje " żadnego hitu. Zaskakującym może być fakt, że obecną wokalistką jest... ponownie Anna Świątczak. Wróciła ona do zespołu i wraz z Jackiem Łągwą i byłym mężem koncertuje po całym kraju.

Gdy Michał Wiśniewski poinformował, że album "X przykazań, czyli projekt X" będzie ostatnią płytą zespołu, fani byli wstrząśnięci. Wszyscy uznali, że oznacza to również koniec zespołu. "Wiśnia" postanowił rozwiać wątpliwości.

Ich Troje kończy karierę? Michał Wiśniewski zaprzecza

Ostatnio zespół grał koncert w sopockiej Operze Leśnej... którą niemal w całości zapełnili fani. Wiśniewski pokazał zdjęcie z show i dodał podpis, którym zdradza przyszłość grupy.

- Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy @operalesna w Sopocie…? DZIĘKUJĘ! - napisał muzyk.

Wydaje się więc jasne, że Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje nie zamierzają kończyć kariery, co z pewnością cieszy fanów. Choć od lat nie nagrali nic, co mogłoby się równać z hitami z przełomu wieków, to wciąż wielu fanów chce oglądać ich na żywo i cofać się wspomnieniami przeszło 20 lat wstecz.

Artykuły polecane przez Goniec.pl;

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]