Rozrywka.Goniec.pl

Hubert Urbański Piotr Molecki/East News

Hubert Urbański mieszka w zaskakujących warunkach. Prowadzący "Milionerów" pokazał mieszkanie

21 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Widzowie doskonale kojarzą go z roli prowadzącego "Milionerów". Mężczyzna często publikuje zdjęcia wnętrz swojego mieszkania. W jakim stylu je urządził?

Hubert Urbański pokazał mieszkanie

Hubert Urbański to dziennikarz cieszący się ogromną popularnością . Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w programie TVP "Antena", a w kolejnych latach widzowie mogli oglądać go w wielu produkcjach stacji TVP i TVN. Dziś 56-latek kojarzony jest głównie z rolą prowadzącego uwielbianego przez widzów teleturnieju "Milionerzy" .

Życie uczuciowe dziennikarza zdecydowanie nie należało do udanych. Mężczyzna był dwukrotnie żonaty, niestety oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Z pierwszego związku z Urszulą Engelmayer ma dwie córki: Mariannę i Krystynę. Owocem drugiego małżeństwa z Julią Chmielnik są Stefania i Danuta.

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda mieszkanie Huberta Urbańskiego. Postanowiliśmy przyjrzeć się wnętrzom, w których prowadzący "Milionerów" spędza codzienność.

Kuchnia prezentera sprawia wrażenie niedużej, jednak mieści się tam wszystko, co niezbędne do przygotowywania posiłków. W pomieszczeniu znajdują się szafki w odcieniach drewna i bieli. Na ścianach widnieją białe płytki, a w centralnej części znajduje się bar. W kuchni Huberta można dopatrzeć się również podstawowych sprzętów kuchennych.

Fani dziennikarza z pewnością zwrócili uwagę na charakterystyczną tapetę, zdobiącą jedną ze ścian w kąciku jadalnym. Tuż obok niej znajduje się okrągły stół, przy którym 56-latek chętnie oddaje się przyjemnościom, między innymi układa puzzle.

Na pierwszy rzut oka widać, że w mieszkaniu prezentera dominują jasne, stonowane kolory. Ściany i podłogi w jego mieszkaniu mają neutralny odcień, jednak Hubert lubi zaszaleć z dodatkami. Swoje królestwo wyposażył w ciekawe meble, a na ścianach zawiesił kolorowe plakaty i grafiki. Jedna z nich przedstawia projekt Młodożeńca do filmu "Młode strzelby".

Uważni obserwatorzy dopatrzyli się w mieszkaniu Urbańskiego sporej kolekcji roślin. Na zdjęciach opublikowanych przez dziennikarza widać również interesujące meble. Przed telewizorem widać piękną, niebieską kanapę, a w jednym z pokoi - słynny fotel Chierowskiego - model 366. Nie zabrakło również regału z ulubionymi książkami 56-latka.

Jak Wam się podoba królestwo Huberta Urbańskiego?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]