Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Hotel Paradise 5. Kiedy finał? Poznaliśmy datę ostatniego odcinka
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 24.05.2022 09:22

Hotel Paradise 5. Kiedy finał? Poznaliśmy datę ostatniego odcinka

Hotel Paradise
Fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise 5", kiedy finał? Ostatni odcinek 5. sezonu zbliża się wielkimi krokami. Program szybko zyskał szerokie grono fanów. Nic zatem dziwnego, że wiele osób oczekuje na finałowy odcinek, żeby zobaczyć czy w "Hotelu Paradise 5" wygra miłość, czy pieniądze.

Hotel Paradise 5

"Hotel Paradise 5" wystartował 21 lutego 2022 r. Tym razem uczestnicy przekroczyli bramy raju w zupełnie nowym miejscu. Poszukiwanie miłości odbywa się w Panamie. Dla przypomnienia - dwie pierwsze edycje były nagrywane na Bali, a trzecia i czwarta na Zanzibarze. Prowadzącą programu, od samego początku, jest Klaudia El Dursi. Uczestnicy "Hotelu Paradise 5" spędzają czas w hotelu "Pedasi Ocean Properties", który położony jest nad samym brzegiem Oceanu Spokojnego. Po wielu emocjonujących tygodniach i zaskakujących Rajskich Rozdaniach, nadchodzi czas na finałowy odcinek. Która para pojawi się na Ścieżce Lojalności?

Hotel Paradise 5: finał

"Hotel Paradise 5", podobnie jak dwie poprzednie edycje, będzie miał łącznie 60 odcinków. Finałowy odcinek będzie można obejrzeć 2 czerwca o godz. 20.35 na antenie TVN7. Jeszcze nie wiadomo, które pary trafią do finału, ponieważ przed uczestnikami ostatnie Rajskie Rozdanie. Zwycięzcy staną tego wieczoru przed trudną decyzją - miłość czy pieniądze? Wszystko za sprawą Ścieżki Lojalności, na której staje para, która wygrywa program. Laureaci stojąc na przeciwko siebie, stopniowo zbliżają się do pola oznaczonego kwotą 100 tys. zł. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą rzucić Złotą Kulę wcześniej, wtedy wszystkie pieniądze należą do tej osoby. Jeśli para dojdzie do ostatniego pola i nie rzuci Złotą Kulą - wtedy dzielą się po połowie.

Hotel Paradise: zwycięskie pary

  • Pierwsza edycja - Marietta i Chris (nie rozbili kuli)

  • Druga edycja - Ata i Artur (nie rozbili kuli)

  • Trzecia edycja - Basia i Krystian (Krystian rzucił Złotą Kulą na 100 tys. zł)

  • Czwarta edycja - Sara i Michał (Sara rzuciła kulą na polu 90 tys. zł)

Jak będzie podczas piątej edycji "Hotelu Paradise"? O tym dowiemy się już 2 czerwca.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Onet Program TV