Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Hotel Paradise 5, Finał. Która para wygrała?
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 02.06.2022 20:44

Hotel Paradise 5, Finał. Która para wygrała?

Hotel Paradise 5
mat. prasowe TVN7

"Hotel Paradise 5" Finał. Ostatni odcinek 5. sezonu mogliśmy obejrzeć w czwartek, 2 czerwca. Od samego początku losy uczestników śledzi szerokie grono fanów. Nic zatem dziwnego, że wiele osób oczekiwało, żeby zobaczyć czy w "Hotelu Paradise 5" wygra miłość, czy pieniądze. Po emocjonujących tygodniach poznaliśmy zwycięską parę, która stanęła na Ścieżce Lojalności.

Hotel Paradise 5: Finał

"Hotel Paradise 5" dobiegł końca. W czwartek (2 czerwca) wyemitowany został wielki finał 5. edycji programu. O zwycięstwo walczyły dwie pary: Laura Tarkota i Grzegorz Bartoszek oraz Wiktoria Kozar i Sevag Formella. Trzeba przyznać, że w tym finale emocji nie brakowało. Do samego końca nie było wiadomo, czy wygra miłość czy pieniądze.

Kto wygrał Hotel Paradise 5?

Która para wygrała "Hotel Paradise 5"? To pytanie zadawało sobie dzisiaj wielu fanów tego programu. Po licznych wyzwaniach, z jakimi przyszło zmierzyć się uczestnikom w finale spotkali się Laura i Grzegorz oraz Wiktoria i Sevag - to właśnie jedna z tych par miała zdecydować, czy chce postawić na miłość, czy też zgarnąć nagrodę główną w postaci 100 tys. zł. Głosami innych uczestników na ścieżce lojalności stanęli Wiktoria i Sevag. Tak naprawdę do ostatnich chwil nie było wiadomo czy para zachowa się wobec siebie fair czy może ktoś z nich pokusi się na pieniądze. Emocje rosły z każdą chwilą, kiedy Wiktoria i Sevag stawiali kolejno na kwotach: 50 tys., 60 tys., 70 tys., 80 tys., i 90 tys. zł. Mogli w każdej chwili rzucić kulę i zgarnąć dla siebie pieniądze. Ostatecznie postawili na przyjaźń i nikt nie rzucił kulą na Ścieżce Lojalności. Oznacza to, że razem wygrali 100 tys. zł.

Hotel Paradise 5

"Hotel Paradise 5" wystartował 21 lutego 2022 r. Tym razem uczestnicy przekroczyli bramy raju w zupełnie nowym miejscu. Poszukiwanie miłości odbywa się w Panamie. Dla przypomnienia - dwie pierwsze edycje były nagrywane na Bali, a trzecia i czwarta na Zanzibarze. Prowadzącą programu, od samego początku, jest Klaudia El Dursi. Uczestnicy "Hotelu Paradise 5" spędzali czas w hotelu "Pedasi Ocean Properties", który położony jest nad samym brzegiem Oceanu Spokojnego.

Hotel Paradise: zwycięskie pary

  • Pierwsza edycja - Marietta i Chris (nie rozbili kuli)

  • Druga edycja - Ata i Artur (nie rozbili kuli)

  • Trzecia edycja - Basia i Krystian (Krystian rzucił Złotą Kulą na 100 tys. zł)

  • Czwarta edycja - Sara i Michał (Sara rzuciła kulą na polu 90 tys. zł)

  • Piąta edycja - Wiktoria i Sevag (nie rozbili kuli)

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: player.pl