Rozrywka.Goniec.pl

Fragment programu "Big Brother" Endemol Neovision na zlec. TVN

Gwiazdy "Big Brothera" spotkały się po 21 latach. Pokazały wspólne zdjęcie

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Big Brother" był przełomowym programem w polskiej telewizji. Pierwsze reality-show z prawdziwego zdarzenia gromadziło przed telewizorami rekordowe ilości widzów, a uczestnicy programu nagle stali się wielkimi gwiazdami. Wiemy, jak kultowi bohaterowie programu wyglądają i co robią dziś.

"Big Brother" sprawił, że żaden inny program nie mógł już potem powtórzyć tego sukcesu i najprawdopodobniej nigdy się to już nie uda. Gwiazdy pierwszej edycji - Alicja, Klaudiusz i "Gulczas" - spotkały się po 21 latach i pokazały wspólne zdjęcie.

"Big Brother". Gwiazdy pierwszej edycji udostępniły na Instagramie wspólne zdjęcie

"Big Brother" cieszył się wielką popularnością - losy zamkniętych w domu Wielkiego Brata uczestników śledzili na TVN -ie niemal wszyscy. Gwiazdy pierwszej edycji z marszu stały się rozpoznawalne i mimo 21 lat, które upłynęły od emisji programu, większość Polaków wciąż o nich pamięta. Czegoś podobnego nie da się już powtórzyć.

W pierwszej edycji reality-show największą sympatią widzów cieszyli się bez wątpienia Klaudiusz Ševković, Alicja Walczak i Piotr Gulczyński. Ich popularność była fenomenem i na jej kanwie powstał film pt. "Gulczas, a jak myślisz?". Choć nie wygrali programu, to widzowie do dziś o nich pamiętają i chętnie śledzą dalsze losy uwielbianej trójki. Jak wyglądają po 21 latach bohaterowie "Big Brothera"? Ich wspólne zdjęcie właśnie trafiło do sieci.

Cała trójka próbowała przedłużyć swój romans z show-biznesem, ale ostatecznie każdy w końcu zajął się życiem prywatnym. Klaudiusz Ševković po udziale w programie prowadził telezakupy Mango, miał programy kulinarne, aż w końcu założył rodzinę i osiadł w Chorzowie, gdzie zasiadał w Radzie Miejskiej.

Alicja Walczak była w finałowej trójce programu. Po opuszczeniu domu w Sękocinie celebrytka przeżyła ciężkie chwile. W wyniku poważnego wypadku samochodowego doznała urazu kręgosłupa i przez wiele lat poddawała się intensywnej rehabilitacji. Kobieta pokonała również rzadki nowotwór płuc, a cudowne uzdrowienie przypisuje Bogu. Dziś zajmuje się malarstwem i fotografią. Artystka często w swoich pracach wykorzystuje motywy sakralne.

Piotr Gulczyński to jedna z najbarwniejszych postaci "Big Brothera". "Gulczas" wiedział, jak wykorzystać swoje pięć minut po opuszczeniu domu Wielkiego Brata. Uczestnik reality-show napisał książkę "Tajemnice domu w Sękocinie", w której opisał kulisy pobytu w programie.

Był inspiracją do stworzenia filmu "Gulczas, a jak myślisz?", w którym zadebiutował jako aktor wraz z innymi uczestnikami show. Później były kolejne filmy z jego udziałem: "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" i "Trzymajmy się planu". Obecnie zawodowo zajmuje się reklamą i nie planuje wrócić do show-biznesu.

Klaudiusz Ševković pokazał fanom zdjęcie z "Gulczasem" i Alicją Walczak.

Klaudiusz Ševković opublikował w sieci najnowsze zdjęcie z przyjaciółmi z planu "Big Brothera" - Big Brother - ta przygoda nigdy się nie skończy - napisał w opisie pod zdjęciem. Jak po latach wyglądają Klaudiusz Ševković, Alicja Walczak i "Gulczas"?

Bohaterowie "Big Brothera" stanęli obok siebie w odświętnych strojach. Widać, że się nieco zmienili, ale wciąż bez problemu można rozpoznać w nich celebrytów sprzed lat. Klaudiusz Ševković wciąż wygląda jak 21 lat temu, "Gulczas" nadal nosi skórzaną kurtkę, a Alicja Walczak tym razem postawiła na elegancję. Poznaliście ich?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]