Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazdy "Big Brothera" spotkały się po 21 latach. Pokazały wspólne zdjęcie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.06.2022 17:45

Gwiazdy "Big Brothera" spotkały się po 21 latach. Pokazały wspólne zdjęcie

Gwiazdy „Big Brothera” spotkały się po 21 latach. Pokazały wspólne zdjęcie
Fragment programu "Big Brother" Endemol Neovision na zlec. TVN

"Big Brother" był przełomowym programem w polskiej telewizji. Pierwsze reality-show z prawdziwego zdarzenia gromadziło przed telewizorami rekordowe ilości widzów, a uczestnicy programu nagle stali się wielkimi gwiazdami. Wiemy, jak kultowi bohaterowie programu wyglądają i co robią dziś.

"Big Brother" sprawił, że żaden inny program nie mógł już potem powtórzyć tego sukcesu i najprawdopodobniej nigdy się to już nie uda. Gwiazdy pierwszej edycji - Alicja, Klaudiusz i "Gulczas" - spotkały się po 21 latach i pokazały wspólne zdjęcie.

"Big Brother". Gwiazdy pierwszej edycji udostępniły na Instagramie wspólne zdjęcie

"Big Brother" cieszył się wielką popularnością - losy zamkniętych w domu Wielkiego Brata uczestników śledzili na TVN-ie niemal wszyscy. Gwiazdy pierwszej edycji z marszu stały się rozpoznawalne i mimo 21 lat, które upłynęły od emisji programu, większość Polaków wciąż o nich pamięta. Czegoś podobnego nie da się już powtórzyć.

W pierwszej edycji reality-show największą sympatią widzów cieszyli się bez wątpienia Klaudiusz Ševković, Alicja Walczak i Piotr Gulczyński. Ich popularność była fenomenem i na jej kanwie powstał film pt. "Gulczas, a jak myślisz?". Choć nie wygrali programu, to widzowie do dziś o nich pamiętają i chętnie śledzą dalsze losy uwielbianej trójki. Jak wyglądają po 21 latach bohaterowie "Big Brothera"? Ich wspólne zdjęcie właśnie trafiło do sieci.

Cała trójka próbowała przedłużyć swój romans z show-biznesem, ale ostatecznie każdy w końcu zajął się życiem prywatnym. Klaudiusz Ševković po udziale w programie prowadził telezakupy Mango, miał programy kulinarne, aż w końcu założył rodzinę i osiadł w Chorzowie, gdzie zasiadał w Radzie Miejskiej.

Alicja Walczak była w finałowej trójce programu. Po opuszczeniu domu w Sękocinie celebrytka przeżyła ciężkie chwile. W wyniku poważnego wypadku samochodowego doznała urazu kręgosłupa i przez wiele lat poddawała się intensywnej rehabilitacji. Kobieta pokonała również rzadki nowotwór płuc, a cudowne uzdrowienie przypisuje Bogu. Dziś zajmuje się malarstwem i fotografią. Artystka często w swoich pracach wykorzystuje motywy sakralne.

Piotr Gulczyński to jedna z najbarwniejszych postaci "Big Brothera". "Gulczas" wiedział, jak wykorzystać swoje pięć minut po opuszczeniu domu Wielkiego Brata. Uczestnik reality-show napisał książkę "Tajemnice domu w Sękocinie", w której opisał kulisy pobytu w programie.

Był inspiracją do stworzenia filmu "Gulczas, a jak myślisz?", w którym zadebiutował jako aktor wraz z innymi uczestnikami show. Później były kolejne filmy z jego udziałem: "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" i "Trzymajmy się planu". Obecnie zawodowo zajmuje się reklamą i nie planuje wrócić do show-biznesu.

Klaudiusz Ševković pokazał fanom zdjęcie z "Gulczasem" i Alicją Walczak.

Klaudiusz Ševković opublikował w sieci najnowsze zdjęcie z przyjaciółmi z planu "Big Brothera" - Big Brother - ta przygoda nigdy się nie skończy - napisał w opisie pod zdjęciem. Jak po latach wyglądają Klaudiusz Ševković, Alicja Walczak i "Gulczas"?

Bohaterowie "Big Brothera" stanęli obok siebie w odświętnych strojach. Widać, że się nieco zmienili, ale wciąż bez problemu można rozpoznać w nich celebrytów sprzed lat. Klaudiusz Ševković wciąż wygląda jak 21 lat temu, "Gulczas" nadal nosi skórzaną kurtkę, a Alicja Walczak tym razem postawiła na elegancję. Poznaliście ich?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl