Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda "Teleexpressu" zachwyciła na festiwalu w Opolu. Odważna kreacja Beaty Chmielowskiej-Olech
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 13:40

Gwiazda "Teleexpressu" zachwyciła na festiwalu w Opolu. Odważna kreacja Beaty Chmielowskiej-Olech

Beata Chmielowska-Olech
kadr z programu "Teleexpress", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD / kadr z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Beata Chmielowska-Olech jest znana widzom TVP z "Teleexpressu", jednak dziennikarka miała okazję sprawdzić się w nowej roli, ponieważ z sukcesem poprowadziła pierwszy dzień festiwalu w Opolu. Szczególną uwagę widzów przykuła jej odważna kreacja. Jak wyglądała Beata Chmielowska-Olech?

Beata Chmielowska-Olech otworzyła festiwal w Opolu

60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się w piątek, 9 czerwca i potrwa do niedzieli. Na scenie amfiteatru w Opolu  zaprezentowali się nie tylko debiutanci, ale także Doda, Trubadurzy z synem Krzysztofa Krawczyka w składzie, Wanda i Banda oraz szereg innych, mniej lub bardziej znanych piosenkarzy. 

Twarzą koncertu "Od Opola do Opola" była prezenterka, która na liście przewidywanych prowadzących nie była zbyt wysoko. Mało kto spodziewał się, że gospodynią kultowe widowisko zostanie znana z "Teleexpressu" Beata Chmielowska-Olech. Jak producenci wykorzystali jej atuty?

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Beata Chmielowska-Olech cieszy się sympatią widzów

Beata Chmielowska-Olech pomimo krytyki, jaka spada na TVP, nie należy do grona nielubianych dziennikarek publicznego nadawcy. Prezenterka cieszy się sympatią, która z pewnością wynika nie tylko z umiejętności konferansjerskich, ale także z zabawnych docinek,  jakimi czasami (co jest tradycją "Teleexpressu") okrasza podawane tam wiadomości. 

Beata Chmielowska-Olech widzom nie szczędzi także uśmiechu, co powoduje, że wielu z nich zwraca uwagę nie tylko na podawane przez nią informacje, ale i inne, mniej merytoryczne aspekty. Wielu jej fanów twierdzi, że znakiem firmowym prezenterki jest … głęboki dekolt, który często podkreślany jest przez produkcję dziennika informacyjnego. Beata Chmielowska-Olech podkreśliła go także podczas festiwalu w Opolu. Jak wyglądała? 

Beata Chmielowska-Olech zachwyciła kreacją na festiwalu w Opolu

Beata Chmielowska-Olech prosto ze studia "Teleexpressu" przeniosła się na scenę w Opolu, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem pełniła funkcję gospodyni. Publiczność słuchała jej miłego głosu i podziwiała ekstrawagancką kreację, która wymagała od prezenterki nie lada odwagi. 

Beata Chmielowska-Olech podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce zaprezentowała się w eleganckiej białej sukni z guzikami oraz paskiem w pasie i ozdobnym materiałem na ramionach. Ręce prowadzącej były zaś spowite długimi czarnymi rękawiczkami. 

Beata Chmielowska-Olech postawiła także na głęboki dekolt, od którego z pewnością męskie grono widzów nie mogło oderwać wzroku. Podoba Wam się jej festiwalowa stylizacja?

Beata Chmielowska-Olech na festiwalu w Opolu. Fot. AKPA, kadr z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD.jpg
Fot. AKPA, kadr z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD