Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko. Pochwaliła się zdjęciem, zdradziła płeć i imię
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 22.05.2023 17:40

Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko. Pochwaliła się zdjęciem, zdradziła płeć i imię

None
Instagram magdalena_kuzniacka

Magdalena Kuźniacka z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" została mamą. Radosną wiadomością podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Fani są w szoku, ponieważ ciążę trzymała przed nimi w tajemnicy. Teraz postanowiła jednak wyjawić płeć i imię drugiego dziecka. Magdalena i Jakub Kuźniaccy z „Rolnik szuka żony” mają wiele powodów do radości i zdecydowali się na podzielić się nią z internautami.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko

Rodzina Magdaleny i Jakuba Kuźniackich ponownie się powiększyła. Właśnie urodziło się drugie dziecko pary. Magdalena i Jakub poznali się w programie “Rolnik szuka żony” i niemal od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło. Zakochali się w sobie, a po zakończeniu produkcji, 21 maja 2021 roku, przyszedł na świat ich pierwszy syn, Marcel. 

W lipcu 2022 roku zdecydowali się na przypięczętowanie swojego związku i wzięli ślub. 22 maja 2023 roku na instagramowym profilu podzielili się radosną nowiną – urodziło się ich drugie dziecko. Fani byli bardzo zaskoczeni, gdyż rolniczka nie pochwaliła się, że jest w kolejnej ciąży. W opublikowanym poście wyjawiła płeć i imię malucha.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

"Rolnik szuka żony". Magdalena Kuźniacka zdradziła płeć i imię nowonarodzonego dziecka

Magdalena Kuźniacka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami noworodka. Niedługo po ślubie bohaterka “Rolnik szuka żony” zniknęła z sieci. Dodała jedynie post przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Nikt jednak nie zorientował się, że jest w ciąży, ponieważ miała na sobie obszerny sweter zakrywający brzuch. Udało się jej utrzymać całą ciążę w tajemnicy przed obserwatorami. Jednak gdy tylko urodziła, podzieliła się radosnymi wieściami z fanami. Na świat przyszła córeczka, Martyna. 

- Narodziny dziecka to magiczny i bardzo intymny moment w życiu. Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko, nie możemy od niej oderwać wzroku. Mamy już wszystko. Martynka. Nasza wymarzona córeczka – napisała Magdalena.

Fani w szoku. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" ukryła przed nimi ciążę

Obserwatorzy bardzo się ucieszyli i zaczęli gratulować parze. Dołączyła także inna uczestniczka programu Rolnik szuka żony, Jonna Wielgosz. "Cudownie! Dużo zdrówka!" - napisała. Pozostałe komentarze były równie serdeczne: "Cudowna nowina. Gratulacje", "Super, gratuluję, dużo zdrówka dla całej rodzinki", "Najszczersze gratulacje. Piękne imię" – pisali rozczuleni fani.

Źródło: polotek.pl