Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda "Klanu" miała groźny wypadek. Pokazała nagranie na wózku, znamy szczegóły
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2023 14:25

Gwiazda "Klanu" miała groźny wypadek. Pokazała nagranie na wózku, znamy szczegóły

Aldona Orman i Tomasz Stockinger
KAPiF

Aldona Orman, znana widzom w głównej mierze z serialu "Klan" padła ofiarą poważnego wypadku podczas nagrań do nowego filmu w Albanii. W swoich mediach społecznościowych pokazała, jak przewożona jest wózkiem po lotnisku. 

Aldona Orman wyjechała do Albanii

Aldona Orman to znana polska aktorka, która sławę zyskała głównie dzięki występom w serialach. Mowa tu oczywiście przede wszystkim o “Klanie”, ale gwiazdę podziwiać mogliśmy też m.in. w “Glinie”, “Ślepnąc od świateł”, czy “Uzdrowisku”. 

Poza pracą w telewizji, artystka występuje również oczywiście w filmach, a w ostatnim czasie podjęła się pracy przy produkcji “Dom wybranych”, w którym oprócz niej występują również m.in. Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, czy Ireneusz Czop. 

Nagrania obrazu trwają już od dwóch lat, a zaledwie kilka dni temu Aldona Orman podekscytowana opowiadała w mediach społecznościowych, że udaje się na plan do Albanii. Niestety, nie wszystko potoczyło się tak, jak to sobie wyobrażała. 

Nie żyje gwiazdor znanego programu Polsatu. Odszedł w bardzo młodym wieku

Nieudana podróż

Już podczas lotu wystąpiły problemy. Bagaż Aldony Orman pozostał w porcie przelotowym, wskutek czego nie mogła odebrać go na taśmie na lotnisku, na którym wylądowała w Albanii. Nie było to jednak najgorsze. 

Podczas zdjęć doszło bowiem do wypadku. Na nagraniu zamieszczonym przez aktorkę w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć jak gwiazda podróżuje na wózku, jadąc przez wiedeńskie lotnisko. 

- Wracam z Tirany na wózku, tu mnie pani wiezie, jestem już na lotnisku w Wiedniu. Dobrze, że już jestem w Europie, nie w tej dziwnej Tiranie, tam działy się bardzo dziwne rzeczy - tłumaczyła, zapominając najwyraźniej, że Albania również jest częścią starego kontynentu. 

instagram.com/aldona_orman

Wypadek na planie

Aldona Orman zwierzyła się, że podczas nagrań spadła z wysokości trzech metrów. Wszystko z powodu tego, że scena, na której stała nie była w żaden sposób oznaczona. Jak dodała, nikt nie przejmował się tym, że doszło do takiego zaniedbania. 

Mamy nadzieję, że aktorka szybko wróci do pełni sił i jeśli nie zdołała dokończyć zdjęć, wkrótce będzie jej to dane. Życzymy dużo zdrowia! 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.

Tagi: Klan wypadek