Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda "Goggleboxa" nie żyje. Wnuk opublikował wzruszający wpis
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.02.2024 14:40

Gwiazda "Goggleboxa" nie żyje. Wnuk opublikował wzruszający wpis

Joachim Zeiske pożegnał swoją babcię
Joachim Zeiske pożegnał swoją babcię, fot. Instagram/@joachimzeiske

W sobotę 10 lutego 2024 roku media obiegła przygnębiająca informacja o śmierci jednej z gwiazd kultowego programu “Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestnicy programu od dawna zmagali się z rodzinnym dramatem, który okazał się mieć tragiczny finał. Teraz głos w sprawie zabrał Joachim Zeiske.

Nie żyje gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sobotni dzień rozpoczął się od przekazania przykrych wieści z życia uczestników kultowego reality show. Ulubieńcy publiczności przekazali, że zmagają się obecnie z wielką żałobą, która dotknęła całą ich rodzinę. Na profilu Izabeli Zeiske na Instagramie pojawiła się informacja o nagłej śmierci jej ukochanej mamy.

Serce nasze przepełnia żal, smutek...rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI... Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą beż, granic, oddaną beż reszty Matką i Babcią... Nie wiem, jak poradzimy sobie beż CIEBIE... - napisała gwiazda w social mediach.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia i kondolencji dla gwiazd “Gogglebox. Przed telewizorem”. Wiadomo, że kobieta określana jako Bunia od dawna zmagała się z poważną chorobą.
 

Takie były ostatnie dni Kamińskiego. Bliscy zdradzili szczegóły Ocalone życiorysy: Jej syn skręcił nogę, a rano już nie żył. To był dopiero początek dramatu

Na co chorowała mama Izabeli Zeiske z "Gogglebox"?

Charyzmatyczna uczestniczka zmarła po długiej walce z ciężką chorobą. O szczegółach złego samopoczucia mamy informowała już jakiś czas temu Izabela Zeiske, która wyznała fanom, że Bunia została poddana hospitalizacji. Jeszcze w piątek wieczorem gwiazda “Gogglebox. Przed telewizorem” prosiła internautów o wyrazy wsparcia i modlitwę o zdrowie mamy.

Kobieta nie potrafiła ukryć łez, gdy opowiadała fanom o chorobie mamy i tym, jak Bunia może czuć się po wyjściu ze szpitala. Chociaż Iza Zeiske nie chciała ujawnić szczegółów choroby mamy, fani natychmiast zauważyli, że seniorka musi być w naprawdę ciężkim stanie

Joachim Zeiske zamieścił post o śmierci swojej babci

Po wzruszającym poście Izy Zeiske, który pojawił się na jej profilu na Instagramie, przyszedł czas na pożegnanie jej ukochanego wnuka Joachima. Mężczyzna występuje u boku mamy w popularnym reality show “Gogglebox. Przed telewizorem” i nigdy nie ukrywał, że jest bardzo zżyty ze swoją rodziną.

Na profilu gwiazdora pojawiło się mnóstwo czarno-białych fotografii, które przedstawiają nie tylko ukochaną babcię, ale również wspomnienia ze wspólnych chwile seniorki i jej wnuka. Joachim Zeiske zwrócił się do babci z kilkoma poruszającymi słowami.

Moja Kochana Bunia ❤️
Byłaś I zawsze pozostaniesz w moim sercu NAJLEPSZĄ Babunią jaką można mieć. Dziękuję Tobie Bunia za Wszystko, bez Ciebie nie byłbym tym kim jestem.
Nie potrafię wyrazić jak bardzo będzie nam Ciebie brakować...
Zawsze kochający
Twój Chimuś