Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski zniknął z powodu choroby. Córka pokazała jak teraz wygląda
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.04.2023 22:39

Grzegorz Markowski zniknął z powodu choroby. Córka pokazała jak teraz wygląda

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski
Kapif

Patrycja Markowska zasiadła do wielkanocnego stołu w rodzinnym gronie, w którym nie zabrakło jej sławnego ojca, lidera grupy Perfect. Grzegorz Markowski od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie, więc zdjęcie na Instagramie, na którym ojciec zapozował w towarzystwie córki, wzbudziło sporo emocji wśród fanów. 

Grzegorz Markowski zakończył karierę

Grzegorz Markowski w 2021 roku poinformował o zakończeniu kariery na scenie. Swoją decyzję motywował względami zdrowotnymi, co wzbudziło wiele emocji wśród zatroskanych o niego fanów. Okazało się, że muzyk formacji Perfect niespodziewanie opadł z sił i z racji wieku nie może kontynuować intensywnych i wymagających występów podczas tras koncertowych. 

- Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś - informował z żalem Grzegorz Markowski. 

Od tej pory najnowszych wieści o jego samopoczuciu dostarcza Patrycja Markowska, która przejęła po ojcu muzyczny talent. Bez informacji na jego temat nie mogła się zatem obejść Wielkanoc, podczas której się spotkali. Zostało to udokumentowane zdjęciem na Instagramie. 

Niebywałe, jak Andrzej Piaseczny spędza Wielkanoc. Zaapelował do Polaków

Patrycja Markowska dodała zdjęcie z Grzegorzem Markowskim

Patrycja Markowska pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z legendarnym ojcem. Grzegorz Markowski zadał szyku w odświętnej białej koszuli i uśmiechał się do obiektywu, wtórując radości swojej dorosłej pociechy. 43-latka kolejny raz udowodniła, że autor hitu "Autobiografia" odkrywa miłe oblicza emerytury i skupia się na spokojnym życiu z dala od show-biznesu.

- My już po rezurekcji przy rodzinnym stole. Uwielbiam te święta. Odrodzenia dla Was  - napisała zadowolona Patrycja Markowska na Instagramie. 

 

Patrycja Markowska. Fot. Instagram @patrycja_markowska_official.webp
 Fot. Instagram @patrycja_markowska_official

Internauci skomentowali nowe zdjęcie Grzegorza Markowskiego

Spotkanie Markowskich nie uszło uwadze internautów, którzy zdecydowanie pozytywnie komentowali ich wspólną fotografię. Wirtualna społeczność dała się ponieść świątecznemu nastrojowi Patrycji Markowskiej i z dużą dozą serdeczności odpowiedziała na jej radosne wielkanocne życzenia. 

"Cudownych i wesołych świąt. Pozdrowienia dla Ciebie, ale szczególnie także dla Taty! Cudny duet!", "Pani Patrycjo, przepiękną świąteczna relacja. Wszystkiego dobrego także dla Pana Grzegorza", "Super rodzinka", “Pan Grzegorz nieźle się trzyma. To wciąż ta sama charyzma” - czytamy na Instagramie.