Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski martwi się o córkę. Niepokojące doniesienia obiegły media
Monika Majko
Monika Majko 10.11.2022 12:48

Grzegorz Markowski martwi się o córkę. Niepokojące doniesienia obiegły media

grzegorz markowski patrycja markowska
TRICOLORS/East News

Grzegorz Markowski martwi się kłopotami sercowymi swojej jedynej córki, Patrycji. Piosenkarka miała niedawno rozstać się z wieloletnim partnerem i ojcem jej syna, Jackiem Kopczyńskim, co było dla niej ogromnym ciosem. Na szczęście 42-latka w tych trudnych chwilach może liczyć na swojego tatę.

Grzegorz Markowski wspiera córkę po rozstaniu

Choć Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński wiele pracy włożyli w ratowanie swojego związku, to ich relacja rzekomo definitywnie się zakończyła. Parze nie pomogła nawet wspólna terapia, a córka Grzegorza Markowskiego w rozmowie z "Pomponikiem" przyznała, że miewa ostatnio gorsze dni i "czasem płacze w poduszkę".

Rozstanie to dla 42-letniej wokalistki ogromny cios, jednak Patrycja Markowska może liczyć na wsparcie swojego taty. Grzegorz Markowski ma dobrą relację córką i jak donosi redakcja "Na żywo", jej problemy sercowe bardzo go martwią.

Emerytowany wokalista poświęca więc ostatnio sporo czasu córce, by ta "odzyskała równowagę, którą zachwiały ostatnie wydarzenia". Ta sytuacja nie jest dla niego łatwa, bowiem bardzo lubił swojego zięcia i wierzył, że to dla Patrycji "ten jedyny".

- Obserwuję rzeczywistość z boku. Nie mieszając się w nią... Raz na tydzień przychodzi do nas córka i wnuk. Lubię weekendy z nimi. Jest wtedy gwarno i inaczej. Można się zatrzymać na tym, co najważniejsze w życiu, na rodzinie - miał wyznać w rozmowie z "Na Żywo" lider Perfectu.

Grzegorz Markowski jest pełen nadziei, że córka szybko odnajdzie spokój i na nowo ułoży sobie życie. Patrycja Markowska także zdaje sobie sprawę, że dla dobra swojego syna musi wziąć się w garść, choć nie jest to dla niej łatwe.

- Myślę, że jak my wszyscy, mam zakręty, złe dni, ale mam też syna i muszę być dla niego silna - wyznała w rozmowie z "Pomponikiem".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt