Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Krychowiak i Celia nie mają dzieci. Wydało się dlaczego
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 26.09.2023 17:40

Grzegorz Krychowiak i Celia nie mają dzieci. Wydało się dlaczego

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak
fot. Instagram @grzegorz.krychowiak/@celiajaunat

Grzegorz Krychowiak jakiś czas temu wystąpił w programie u Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z dziennikarzem otworzył się na prywatne tematy i opowiedział o swoim małżeństwie z Celią. Wyjawił także, czy planują dzieci.

Grzegorz Krychowiak jest z Celią już od 10 lat

Grzegorz Krychowiak ogłosił 26 września, że rezygnuje z dalszej gry w reprezentacji Polski w piłce nożnej. - W dniu dzisiejszym rezygnuję z występów w reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom, którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie, tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni - napisał w mediach społecznościowych. We wpisie podziękował także swojej żonie. Piłkarz jest z Celią już od dziesięciu lat i tworzą jedną z najtrwalszych par w polskim show-biznesie.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Grzegorz Krychowiak u Kuby Wojewódzkiego

Grzegorz Krychowiak poznał swoją żonę w 2012 roku, kiedy grał we francuskim klubie. Celia miała wtedy zaledwie 19 lat. Studiowała marketing i zarządzanie, a także pracowała w punkcie sprzedającym luksusowe wyposażenie łazienek w Bordeaux. Piłkarz pewnego dnia pojawił się w jej sklepie, by kupić kafelki. - Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny - wyznał w rozmowie z magazynem “Viva!”.

W ubiegłym roku Krychowiak wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie zdradził więcej szczegółów z tamtego dnia. Został zapytany o to, jak udało mu się zdobyć serce pięknej Francuzki. - Poderwałem ją tak. Powiedziałem: “Ciao” - odpowiedział żartobliwie.

Grzegorz Krychwiak wyznał, czy planują z Celią powiększenie rodziny

Kuba Wojewódzki dopytywał Grzegorza Krychowiaka o to, czy planują z Celią powiększenie rodziny. Wywiązała się z tego dość zabawna wymiana zdań. - Dlaczego nie masz dzieci? Taki jesteś rozbiegany, szybki - zapytał prezenter. - Wszystko w swoim czasie. Ja się boję robić dzieci, jak myślę, że tacy ludzie, jak ty, jeżdżą takimi samochodami - odparł piłkarz. - Jak machniesz dzieciaka, to sprzedam Bentleya - odbił piłeczkę Wojewódzki. Fanom to jednak nie wystarczyło. Kiedy Celia uruchomiła na swoim Instagramie opcję zadawania jej pytań, internauci wykorzystali okazję i jeden z nich wprost zapytał, czy para planuje dzieci. - Może pewnego dnia, ale na pewno nie w tym momencie - odpowiedziała.