Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grób Krzysztofa Krawczyka tydzień przed rocznicą śmierci. Poruszający widok
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.03.2024 17:39

Grób Krzysztofa Krawczyka tydzień przed rocznicą śmierci. Poruszający widok

Krzysztof Krawczyk
Fot. KAPiF

5 kwietnia 2024 roku miną trzy lata od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendarny piosenkarz został pochowany na małym cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Jak na tydzień przed rocznicą śmierci wygląda jego grób? Uwagę zwraca kilka nieoczywistych szczegółów, ale nic nie znalazło się tam z przypadku.

Żona Krzysztofa Krawczyka codziennie odwiedza jego grób

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był przykrym momentem dla jego fanów oraz bliskich, jednak niewątpliwie największą traumą był dla Ewy Krawczyk. Wdowie po artyście towarzyszyły wielkie emocje, a jej rozpacz zwiastowała, że trudno będzie jej pogodzić się z tym odejściem. Choć czas nieco uleczył rany, nie da się ukryć, że dalej tak jest.

Kobieta regularnie pojawia się przy grobie swojego ukochanego. Zadbała o to, by pomnik wyglądał dostojnie - ogrodziła go metalową barierką ozdobioną figurkami nut, a na płycie wygrawerowany został odręczny podpis piosenkarza i tytuły jego najpopularniejszych piosenek.

Codziennie jestem na grobie męża - przyznała w Fakcie rok temu.

Obecność blisko miejsca pochówka męża z pewnością daje jej siłę. Zwłaszcza że może spotkać ludzi, dla których zmarły również nie był obojętny. Czy podobnie będzie już za tydzień podczas rocznicy śmierci Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk. Fot. KAPiF
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk. Fot. KAPiF
Krawczyk wyglądał inaczej, niż go pamiętamy! To był sekret artysty

Ewa Krawczyk spotyka na cmentarzu fanów swojego męża. "Modlą się"

Ewa Krawczyk wyznała, że fani tłumnie odwiedzają cmentarz w Grotnikach i oddają cześć jej mężowi. Czasem z nimi rozmawia i razem wspominają różne historie z jego życia.

Zapalają świeczki, modlą się – to jest bardzo miłe. To są ludzie życzliwi, bardzo mili, oddani Krzysiowi. Czasami chcą coś wiedzieć, to ja im opowiadam o Krzysiu - mówiła w tabloidzie.

Nie dziwne zatem, że już teraz postanowiła przygotować grób nie tylko na nadchodzącą rocznicę, ale także na niemal zbieżne w czasie święta wielkanocne. Nie poprzestała na zniczach.

Grób Krzysztofa Krawczyka tydzień przed rocznicą śmierci

Grób Krzysztofa Krawczyka podczas Wielkanocy będzie odpowiednio udekorowany. Jak donosi Show News, oprócz świec na płycie nagrobka pojawiły się wazony ze świeżymi kwiatami oraz rozmaite świąteczne ozdoby. To m.in. kolorowe zajączki, świąteczne koszyczki, mniejsze oraz większe pisanki.

Jak są uroczystości, to Krzysia grób jest zawsze tak przystrojony, jak nakazuje wtedy tradycja. Bardzo o to dbam - oznajmiła Ewa Krawczyk w Fakcie.

Może się spodziewać, że w kolejnych dniach przy miejscu pochówku męża ruch będzie jeszcze większy niż zazwyczaj. Też należycie do grona fanów Krzysztofa Krawczyka?