Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fort Boyard Polska powraca! We wrześniu nowy sezon. Kto wystąpi w programie? Znamy szczegóły
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 29.07.2022 13:43

Fort Boyard Polska powraca! We wrześniu nowy sezon. Kto wystąpi w programie? Znamy szczegóły

Fort Boyard
AFP/TRICOLORS/Piotr Molecki/EAST NEWS

Fort Boyard Polska wraca z nowym sezonem. Zdjęcia do nowych odcinków zostały zrealizowane w czerwcu, a ich premiera odbędzie się we wrześniu. Podobnie jak w poprzednim sezonie, prowadzącymi nadchodzącej edycji będą Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga. Jakie gwiazdy pojawią się wśród uczestników w nowym sezonie? Poznaliśmy szczegóły.

"Fort Boyard Polska" to program reality-show oparty na francuskim formacie Fort Boyard, emitowany w latach 2008-2009 przez TVP2, a od roku 2021 udostępniany przez platformę wideo na życzenie Viaplay. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Uczestnicy programu muszą mierzyć się z różnego rodzaju konkurencjami zręcznościowymi i logicznymi, w których zbierają klucze dające dostęp do skarbca.

Fort Boyard Polska - 2 sezon

"Fort Boyard Polska 2" będzie można oglądać od września 2022 roku na platformie streamingowej Viaplay. Producenci zapewniają, że nowy sezon show będzie w odświeżonej i jeszcze ciekawszej formie, a to oznacza, że możemy spodziewać się zupełnie nowych konkurencji, które z pewnością nas zaskoczą. Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, wśród uczestników „Fort Boyard Polska 2” pojawią się m.in.

Pełna lista uczestników drugiego sezonu będzie ujawniona w najbliższym czasie, ale na ten moment wiadomo, że będzie to 48 znanych osób. W roli prowadzących ponownie zobaczymy Elżbietę Romanowską oraz Mariusza Kałamagę, a w postać mędrczyni znów wcieli się Tamara Gonzalez Perea.

W pierwszej edycji show udział wzięli m.in. : Misiek Koterski, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski, Damian Kordas, Flip Lato czy Ewelina Lisowska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl