Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Filip Chajzer opowiedział o swoim nowym związku. „Taka miłość zdarza się tylko raz”
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.11.2022 10:42

Filip Chajzer opowiedział o swoim nowym związku. „Taka miłość zdarza się tylko raz”

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News

Filip Chajzer oficjalnie wyznał, że ma nową partnerkę. Serce znanego prezentera skradła tajemnicza Julia, z którą był wielokrotnie widziany na romantycznych randkach. Po kilku tygodniach milczenia, dziennikarz zabrał głos ws. łączącego ich uczucia. Padły wyjątkowe słowa.

W ostatnim czasie w polskim show-biznesie miało miejsce kilka głośnych rozstań. Jednak zdecydowana większość z nich została przykryta przez sytuację z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem w rolach głównych.

W maju bieżącego roku głośno było o rozstaniu Filipa Chajzera i jego wieloletniej partnerki, Małgorzaty Walczak, z którą doczekał się syna Aleksandra. Celebryta zdecydował się na zmianę obiektu uczuć i z hukiem zakończył relację z matką swojego dziecka.

Pocieszenie znalazł w ramionach tajemniczej kobiety, która zaintrygowała wiele serwisów plotkarskich w naszym kraju. Jak się później okazało, była to jedynie przelotna znajomość, która nie przetrwała próby czasu.

Sam zainteresowany jednak nie próżnował i październiku pochwalił się nową miłością. O tym, że jest w związku, przekazał w bardzo intrygujący sposób.

- Drugi jest mojej dziewczyny, to znaczy był. Bo już oba nasze - napisał na Instagramie, zapytany przez jedną z fanek o dwa psy, z jakimi pozował na urlopie w Gdyni.

Zdecydowanie więcej informacji udzielił serwis plotkarki Pudelek. Na jaw wyszły zaskakujące fakty.

- Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie - można przeczytać na łamach portalu.

Filip Chajzer wypowiedział się o swoim związku. „Taka miłość zdarza się tylko raz”

Filip Chajzer konsekwentnie wraz ze swoją nową wybranką wybrali się na Dominikanę. Para ograniczyła się do publikowania w mediach społecznościowych jedynie zdjęć przedstawiających kontrowersyjnego dziennikarza.

Sam zainteresowany skomentował medialne doniesienia na temat jego nowej partnerki. W rozmowie z portalem Fakt.pl przyznał, że „taka miłość zdarza się tylko raz”.

Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez tabloid, prezenter zobaczył Julię na nagraniu, jakie oglądał na jednym z przyjęć. Okazało się, że kobieta od razu przypadła mu do gustu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek.pl