Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fatalne wieści dla fanów Katarzyna Dowbor. Pożegna się po 10 latach, Polsat wydał oświadczenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.05.2023 11:14

Fatalne wieści dla fanów Katarzyna Dowbor. Pożegna się po 10 latach, Polsat wydał oświadczenie

Katarzyna Dowbor
KAPIF

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu, która od lat z powodzeniem prowadzi liczne programy telewizyjne. Jednym z nich jest "Nasz Nowy Dom", emitowany na antenie Polsat od 2013 roku. Dla fanów programu mamy niestety bardzo złą wiadomość.

Fani Katarzyny Dowbor w rozsypce. Gwiazda straciła pracę

W ramach "Naszego Nowego Domu" Katarzyna Dowbor wraz z zespołem architektów i budowlańców przeprowadza metamorfozy, które zaskakują nie tylko mieszkańców, ale także widzów programu. Wielu fanów programu nie wyobraża sobie w roli prowadzącej kogokolwiek innego i trudno byłoby im sobie wyobrazić na miejscu Katarzyny Dowbor kogokolwiek innego.

Choć mogło się wydawać, że sympatyczna i empatyczna gospodyni programu związana jest z nim na stałe... to właśnie okazało się, że wkrótce pożegna się ona z formatem, który współtworzyła od niemal dekady. Widzowie, którzy w czwartek zasiadali przed telewizorami w oczekiwaniu na nowy odcinek programu "Nasz nowy dom" mieli prawo być niepocieszeni. Jak się okazuje, po latach pożegnają się oni z twarzą formatu. Dlaczego?

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

Edward Miszczak wprowadza kolejne sensacyjne zmiany

Nie da się ukryć, że przejście Edwarda Miszczaka, byłego dyrektora programowego stacji TVN do Polsatu, wywołało niemal trzęsienie ziemi w stacji. Odkąd zastąpił on Ninę Terentiew, zmiany dotknęły wiele obszarów i popularnych formatów stacji, m.in. obsady jurorskiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Później mówiło się o rewolucjach w "Tańcu z gwiazdami". A teraz przyszła pora również na "Nasz nowy dom", z którym żegna się prowadząca.

Okazuje się, że to nie koniec rewolucji i w poniedziałek, 8 maja media obiegła sensacyjna wieść o kolejnej zmianie w uwielbianym przez widzów programie. Jak informuje stacja Polsat w rozesłanym do mediów komunikacie, po 10 latach współpracy z programem "Nasz nowy dom" odchodzi z niego najważniejsza postać - Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor żegna się z ulubionym programem wielu widzów

Przez 10 lat istnienia show prowadząca pomogła wyremontować przeszło 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebujących rodzin w naszym kraju. Format ten ma na celu przemianę starych, zaniedbanych domów i przestrzeni mieszkalnych w nowoczesne, funkcjonalne i estetycznie zaprojektowane wnętrza, które umożliwią ich domownikom powrót do normalnego życia.

- Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - zwrócił się do dziennikarki w oficjalnym komunikacie dyrektor programowy, Edward Miszczak.

To kolejna sensacyjna zmiana za panowania Edwarda Miszczak w Polsacie. Jakiś czas te mu, komentując poprzednie roszady w popularnych programach, obecny dyrektor programowy stacji pokusił się o stwierdzenie, że "warto czasem zejść z utartej ścieżki" i najwyraźniej śmiało wciela on je w życie. Niestety, nie podano oficjalnych przyczyn pożegnania się z Katarzyną Dowbor.