Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fabienne Wiśniewska opowiedziała o maturze. Polały się łzy
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 04.05.2022 21:23

Fabienne Wiśniewska opowiedziała o maturze. Polały się łzy

fabienne wiśniewska matura
Instagram/fabbka

Fabienne Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego, zdawała maturę. Za nią już pierwszy egzamin - ten z języka polskiego. Pociecha wokalisty i Mandaryny wyznała, jak czuła się przed samym wejściem i opowiedziała nieco o swoich planach na przyszłość.

Fabienne jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, młodszą siostrą Xaviera. W tym roku prezentowano już jej zdjęcia ze studniówki. Cała rodzina zdaje się być w dobrych relacjach.

Fabienne Wiśniewska zdawała maturę z języka polskiego. Opowiedziała o swoich wrażeniach

Fabienne Wiśniewska w rozmowie z Plejadą zdradziła, jak czuła się przed maturą. Okazało się, że nie miała łatwo i stres niemal praktycznie ją zjadł. Ostatecznie jednak udało jej się podejść do egzaminu.

- W pewnym momencie nawet się popłakałam ze stresu. Siedziałam i powtarzałam wszystkie motywy, ale jak weszłam na salę, to było wszystko w porządku. Mama dzień przed maturą kazała przestać mi się uczyć - przekazała córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny.

Uchyliła również rąbek tajemnicy dotyczący swoich planów na przyszłość. Podobnie jak pozostałe dzieci z domu Wiśniewskich, Fabienne również jest artystyczną duszą.

- Rozszerzam język polski, angielski oraz historię sztuki - wyjawiła w związku ze swoimi planami maturalnymi. To oznacza, że przed nią jeszcze obowiązkowa matematyka, która również może być przyczyną wielu stresów, matury z angielskiego - podstawowa i rozszerzona oraz rozszerzenia z języka polskiego i historii sztuki.

Na jakie studia z takim zestawem chce wybrać się Fabienne? Jej ścieżka jest już jasno określona, ale zajmie jej wiele czasu na przygotowania. Wybiera się na Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych.

- Przygotowuję teczkę, żeby się tam dostać, ale nie jest tam potrzebna żadna, rozszerzona matura, ale z pasji do sztuki i własnej zabawy sobie ją rozszerzam - przekazała.

Życzymy powodzenia w nadchodzących maturach, połamania pióra oraz przede wszystkim udanej rekrutacji na uczelnię artystyczną.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Plejada.pl