Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fabienne Wiśniewska zdradziła prawdę o rodzinie Michała Wiśniewskiego
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 04.02.2022 19:42

Fabienne Wiśniewska zdradziła prawdę o rodzinie Michała Wiśniewskiego

michał wiśniewski fabienne wiśniewska
Instagram/m_wisniewski1972

Fabienne Wiśniewska jest córką Michała i Marty Wiśniewskich i tegoroczną maturzystką. W rozmowie z "Co za tydzień" TVN opowiedziała o tym, jak żyje się w dużej, patchworkowej rodzinie. Wyjawiła również, dlaczego mimo tak wielu przeciwności losu, relacja między rodzeństwem jest tak silna.

Jak się okazało, piąta żona wokalisty, Pola, ma z poprzedniego związku czworo dzieci. To kolejni członkowie wielkiego klanu Wiśniewskich, który stara się zawsze trzymać razem i pomagać sobie w trudnościach.

Fabienne Wiśniewska wyznała, jak żyje się w patchworkowej rodzinie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski znany był ze swojej kochliwości i niezdecydowania. Prawdziwą miłość odnalazł dopiero u boku piątej żony, Poli. Z ich związku urodził się kolejny syn piosenkarza, Falco.

Fabienne Wiśniewska jest owocem związku Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej. Nastolatka jest tegoroczną maturzystką i w tym roku obchodziła studniówkę. W rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak żyje się w wielkiej i pełnej różnych osobistości rodzinie Wiśniewskich.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Teraz mój najmłodszy brat, Falco, obchodził urodziny. Wszyscy pojawiliśmy się u taty i wspólnie świętowaliśmy. Mimo że każdy z nas mieszka gdzieś indziej, pod koniec dnia zawsze jesteśmy dla siebie. I nie chodzi tylko o moje rodzeństwo - podkreśliła.

- Nawet dzieci Poli, które nie są ze mną spokrewnione, zawsze mogą liczyć na moją pomoc. Jestem dla nich. Wspólnie tworzymy tą jedną rodzinę. To dobrze prosperuje - podsumowała Fabienne.

Nastolatce szybko udało się złapać nić porozumienia z Polą. W rozmowie z portalem wykazała się też dużą dojrzałością - powiedziała, na czym najbardziej jej zależy w przypadku rodziny, a chodziło tu m.in. o szczęście jej ojca.

- Wszyscy mamy z Polą dobre stosunki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby tata był szczęśliwy. Nic więcej mnie nie interesuje. Chcę, żeby czuł się dobrze i żeby ktoś go dobrze traktował - mówiła.

Fabienne podkreśliła również, że wie, że nie wszyscy mają podobne relacje z przyrodnim rodzeństwem, ale ona nieszczególnie zastanawia się, czy to, że ktoś jest jej przyrodnim rodzeństwem czy rodzonym tworzy w ogóle jakąś różnicę. Cieszy się, że wszyscy się dogadują.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Co za tydzień TVN