Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem? W domu piosenkarki interweniowała policja
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.10.2022 11:39

Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem? W domu piosenkarki interweniowała policja

Ewelina Lisowska, fot. facebook.com/andi.mancin
facebook.com/andi.mancin

Ewelina Lisowska najprawdopodobniej rozstała się z partnerem, Andim Mancinem. Mężczyzna zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie z interwencji policji, podczas której widać, że piosenkarka pakuje swoje rzeczy. Zmienił też swój status na Facebooku na "Wolny".

Ewelina Lisowska pakuje się na oczach policji

Ewelina Lisowska stała się bohaterką filmiku opublikowanego przez (byłego już prawdopodobnie) partnera Andiego Mancina. Na nagraniu widzimy zdenerwowaną piosenkarkę, która pakuje do toreb ubrania w obecności policji.

Gwiazda związała się z mężczyzną dwa lata temu. Wkrótce okazało się, że nie jest pierwszą celebrytką, która pojawiła się w jego sercu. Mężczyzna był w przeszłości narzeczonym Joanny Opozdy.

Wydawało się, że relacja Eweliny Lisowskiej i Andiego Mancina jest bliska ideału. Para chętnie publikowała w sieci zdjęcia, na których widać było jak gorącym uczuciem się darzyła - nie skąpiła sobie licznych uścisków i pocałunków.

Wszystko wskazuje na to, że bajka jednak prysła. Nieoczekiwanie w mediach społecznościowych ukochanego wokalistki pojawiło się zadziwiające nagranie z ich posiadłości.

W domu zamieszkiwanym przez Ewelinę Lisowską i Andiego Mancina interweniowała policja. Na filmiku widzimy funkcjonariuszy, którzy przebywają z gwiazdą w jej garderobie.

Ewelina Lisowska wyprowadza się z domu?

Podczas nagrania usłyszeć możemy fragment rozmowy piosenkarki z funkcjonariuszem policji. Mundurowy mówi do celebrytki, że nie ma możliwości, by "on pani tych rzeczy nie dał".

Ewelina Lisowska mimo wszystko uwija się jak w ukropie i wkłada swoją odzież do toreb informując policjanta, że chce po prostu spakować wszystko i wyjść. W tym momencie pojawia przy garderobie pojawia się Andi Mancin.

- Chciałbym wiedzieć, czy ją uderzyłem, czy coś jej zrobiłem... - mówi do obecnych mężczyzna.

- Ale nie ma takiego zgłoszenia, więc nie wiem, co ty robisz - odpowiada mu piosenkarka.

facebook.com/andi.mancin
facebook.com/andi.mancin
facebook.com/andi.mancin
facebook.com/andi.mancin

Mancin informuje, że za chwilę wrzuci nagranie na swoje InstaStories. Jak zapowiedział, tak też zrobił i wkrótce cała Polska mogła zobaczyć na własne oczy fragmenty zajścia.

Spodziewać należy się również, że oznacza to koniec związku z Eweliną Lisowską. Mężczyzna zmienił bowiem na Facebooku swój status związku na "Wolny". Póki co, ani on, ani gwiazda, nie wydali jeszcze w tej sprawie żadnego oświadczenia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: